Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a véleményetek az "Így...

Szuperpocok kérdése:

Mi a véleményetek az "Így jártam anyátokkal" végéről?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 1. 16:56
 1/8 anonim ***** válasza:

Tetszett is meg nem is. Bár ez volt minden idők legunalmasabb évada, egy korrekt lezárást sikerült lehozniuk.


spoiler:

Azt zseniális húzás volt hogy nem tudjuk ki Barney gyerekének az anyja :D


A gyerekek meg nagy igazságot mondanak ki hogy ez a sorozat nem is arról szólt hogy ismerték meg meg anyjukkat, hanem "hogy ismerkedtem meg Robin nénikétekkel".

2014. ápr. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 bumbi02 ***** válasza:
54%

Spoiler! (bár aki rákattint erre a kérdésre, ne lepődjön meg a spoileren)


Igazából jó befejezés, sőt, ennél jobb nem lehetett volna, ha azt nézzük hogy miről szólt a 9 évadból 8 és fél. Másrészről azért is jó befejezés, mert így nem érzünk elvarratlan szálat azzal, hogy Robin magányossá válva, tengődik valamerre. Szerintem jó befejezés volt, bár az utolsó 10 percben már lehetett sejteni, hogy az anyjuk meghalt már az elbeszélés idején.

2014. ápr. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
64%

Nekem tetszett , de egy kicsit hagytam ülni, mert elöször csak az, hogy B...d meg.

Tetszett, hogy az Anya volt az igazi, én megkönnyeztem az első találkozást. Gyönyörő volt Cristin és Josh oda tette magát, tényleg éreztem ők egymásnak voltak teremtve.

A Barney és a lánya is megható volt, hogy senkiért nem tudott megváltozni csak érte.

9. évad elött nagy T+R drukker voltam, de én is beleszerettem az Anyába és elfogadtam B+R. Ezért fájt , hogy meghalt az Anya, valamint a válás, meg , hogy Robin kimaradt egy ideig.

De igazság sszerint nem lehet másképp befejzni a sorazat, mert Ted miért mesélt annyit Robinról? Ha ez nem így lett volna akkor az anyát eleve be kellett volna építeni a sorozatba , szerintem. Így volt jó, hogy kiedrült, hogy azért mesélt Robinról mert az Anya meghalt, és Robin végig élte amit meg kellett élnie, és most már megfelelőek egymás számára, és Ted meg akarta tudni, hogy a gyerekeknek OKé, ha járni kezd Robinnal.


Tetszik, hogy vége keserédes volt, mert a soroazat is ilyen volt, (a jóbarátokhoz pl az abszolut happy end illett) Az élet is keserédes, válás attól igazi lehetett volna, eltünő visszatérő barátok, hirtelen halálok, nagy szerelmek akiről lemondasz mert nem megfelelő az idő, aztán valahogy összefutok és megszünnek az indokok.


Ted története a reményről szól, hogy a nehéz időszakban is lehetsz boldog, és utána is fordulhat jobbra.


Olvastam kritkákat, hogy Robinnal semmisé tették, az Anya iránti szerelmet, de ez nem igaz.


A legjobban 9x16 os beszélgetés jelzi a sorozatot:

- -I believe each of us only gets one and i got mine already.

- well if you ask me, you know what comes after the one? THE NEXT ONE….

Mert élet is ilyen.. Tökösek voltak az írók,hogyezt válallták. Nekem 10/10

2014. ápr. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
46%

"Tetszik, hogy vége keserédes volt, mert a soroazat is ilyen volt, (a jóbarátokhoz pl az abszolut happy end illett) Az élet is keserédes, válás attól igazi lehetett volna, eltünő visszatérő barátok, hirtelen halálok, nagy szerelmek akiről lemondasz mert nem megfelelő az idő, aztán valahogy összefutok és megszünnek az indokok"


Egyetértek, legalább nem kell megfogalmaznom. Örülök, hogy nem egy hepiend vígjáték lett, hanem elgondokodtat picit!

2014. ápr. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
63%
Szerettem Robin és BArney és amikor megtudtam,h elváltak.... hát nem örültem neki de aztán rájöttem,h voltak ennek jelei. és tényleg a sztori igazából Robinról szólt. Ahogy beszélt róla Ted a gyerekeinek... sugárzott belőle a szerelem. Az exedről nem beszélsz így akármilyen csodálatos volt a kapcsolatotok. Nagyon sok apró jel volt mind a 9 évadban ami utalt erre. Nekem tetszett :)
2014. ápr. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Maradjunk annyiban, hogy kezdek megnyugodni. Furcsán megosztotta az embereket, én az ellentábor vagyok - légyszíves, ne húzzatok le, a véleményt kérdezte a kérdező, megvan a jogom a sajátomhoz, nem kell egyetérteni.

Sejthető volt, hogy ez lesz a vége, de én azért valamennyire reménykedtem, hogy nem. Igazából a Robin-Barney dolog bosszantott a leginkább, hiszen az ötödik évad óta van felépítve a kapcsolatuk, egy egész évad szólt az esküvőről, és arról, hogy újra meg újra azt erősítették, hogy ők egymáshoz valóak, majd ezt az egészet öt perc alatt lerombolják. Teljesen logikusnak tűnhet a válás (azt az okot figyelve, amit felhoztak), de ehhez kellett volna még több epizód, nem öt perc.

Valamint rendkívül bosszantott a gyerekek reakciója. Most perpillanat meg nem mondom, mennyi idősek, de azt hiszem, az idősebb 18. Ha hat éve halt meg Tracey, akkor volt 12, a másik még fiatalabb, és nagyon durva ez a reakciójuk, hogy "Jaaj már, anyu meghalt, ez az élet rendje, ennek már hat éve, menj vissza ahhoz, akibe kb. ugyanannyi ideig voltál szerelmes, mint Anyába a történeteid alapján." Kétlem, hogy egy átlagos gyerek így reagálna, még ha a kapcsolat ellen nem is lenne kifogása, egyszerűen kiábrándító volt.

Az persze szép, hogy így mindenki vágya beteljesült: Ted családot akart, megkapta egy szép szerelmből, Robin karriert, amit szintén megkapott, és idősebb korukra a magány perceit egymás társaságával oszthatják meg. Tracey is újra együtt lehet a fiatalon elhunyt szerelmével, Maxszel, miután ő is leélt egy szép, boldog, teljes életet.

De ezt lehetett volna másképp is felépíteni, hogy ne ilyen tragikusan érje a nézőt, lévén sitcomról van szó, nem drámáról.

2014. ápr. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
59%

Nincs baj a gyerekek válaszával.

Intelligens és a szülőját szerető gyerek így reagál...6 éve egyedül, és biztos látták rajta, hogy magányos, azt meg tuti, hogy Robinnal összeillene, de már nem tudom, hogyy Luke vagy Penny mondta, de egyik igen..attól, hogy minem láttunk több évet, ők igen, erre kell hagyatkozni. :)

2014. ápr. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon nem tetszett a vége. Én sosem szerettem a Robin és Ted párost, szerintem nem illenek össze, Ted az anyával sokkal jobban összeillett. Ezért nekem nagy csalódás volt, hogy végül csak azért is összehozták Robinnal Tedet, pedig az ő kapcsolatuk már annyira unalmas volt számomra. Az mondjuk tény, hogy ezzel a befejezéssel lehetett csak megmagyarázni, hogy miért beszélt ennyit Ted a gyerekeknek a Robinnal való huzavonáról. Tehát ebből a szempontból logikus befejezés, de akkor se tetszik. Én jobban örültem volna a Ted+anya és a Barney+Robin párosnak (Barney és Robin mondjuk közösen felnevelhették volna Barney lányát, ha már nekik úgy sem lehetett volna közös gyerekük). Persze ízlések és pofonok.
2014. ápr. 4. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!