Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Violettában (3. évad) mi...

A Violettában (3. évad) mi lesz? Kaphatnék segítséget?

Figyelt kérdés
https://www.youtube.com/watch?v=iJqnheRx3ts ---> spoiler, de spanyolul van és nem tudom lefordítani:(( valaki segítene?

2014. ápr. 10. 11:12
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha leírod nekem ide a spanyol szöveget, nagyjából lefordítom neked :)
2014. ápr. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

1.) Vilu e leon voltarao com seu relacionamento na nova temporada porem

... como na segunda temporada os novos personagens que irao participar tentarao acabar como namoro dos dois mais uma vez

2.) Dois dos personagens que podem acabar com o namarao de Vilu e Leon sao Sofia e Tomas

huhh most nincs időm begépelni a többit:(( köszi h segítesz, de nem tudod megnézni a videót?:)

2014. ápr. 10. 16:39
 3/10 anonim ***** válasza:
ez nem spanyol
2014. ápr. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Bocsánat, közbe rájöttem, hogy nem az, csak nem voltam net közelben:) Azt hiszem olasz, de nem vagyok benne biztos. A lényeg, ha van aki tud segíteni, az segítsen!:) Köszi
2014. ápr. 12. 18:02
 5/10 anonim válasza:
Brazilul van de a fordításban nem tudok segíteni.
2014. ápr. 19. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 vilu fan válasza:
nam nagyon tudomlefordítani de vmi ojasmi h vilu és leon az elején öszzejönnyek de vmi lesz és vmi 2 új karakter vagy nem is tudom
2014. máj. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ird be a google forditobaa nyelvismereshez
2014. jún. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
https://www.youtube.com/watch?v=7Rj_7AEgYYY most találtam ebbe ha igy időközönként megállítjátok a videót akkor kinézhettek belőle pár dolgot
2014. júl. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Én a lefordításban nem tudok segíteni,de pár apró dolgot tudok.Violetta szőke lesz,a sorozatban lesz sok új szereplő és azt hallottam,hogy Tomas visszajön,de a főcímdalban én nem láttam.
2014. júl. 31. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 ladyflower22 válasza:
Ne a google fordítóba ír be a szöveget mert az toldalék nélül fordítja le!Mondok egy jó oldalt: itranslate4.eu
2014. aug. 29. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!