Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért van olyan sok Levi x...

Miért van olyan sok Levi x Eren fan?

Figyelt kérdés

Én is szeretem a yaoit,de ebben az animéban egyszerűen nem tudom elképzelni! Most tényleg egyetlen egy Eren x Levi fant sem szeretnék ezzel megsérteni,de tényleg mondjátok már el ezt a titkot egy rivetra fannak.^^


Amúgy most ezt mellékesen,ha lenne is köztük valami akkor az nem számítana pedofilizmusnak?O.o Hiszen Levi 34 évres(?),Eren pedig 15 xDD


U.i: Tudom,hogy ez egy shonen anime soha nem a romantika volt a lényege,és nem is lesz. Úgyhogy kérlek ezzekkel a kommentekkel légyszi kiméljetek.^^"" :$$



2014. ápr. 13. 17:36
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Mert jobb lenne ha Armin x Levi lenne ?

Elnézést pszichopata énem nem hagy nyugodni .

Hát igen, azért 19 év még is csak elég sok, ebbe belegondolva /képzeljük azt, hogy most Eren x Levi yaoi van / Levi enyhén, perverz (???) ,hogy 15 évessel buzul .

Rivetra? Petra x Levi? :D Nem rossz, nem rossz .

ja, az Attack on titan nem épp egy romantikus...

Fuu, még egy ötlet... Erwin x Eren xDD Vaaagy.... Jean x Levi ...

2014. ápr. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
81%

Az en szempontombol:Nem tudom de nagyon jo XD!!!!

Valojaban: Levi eleg parverz monthatni yandere/tsundere fazon hat es Eren aval a bajos siros pofijaval elenalhatatlan. Most komoly mi lenne ha ezt a 2 szemejt egy szobaba kuldenenk. Amugy mindketto nagyon sexy (Grrr...), de amugy nincs semmi ertelme. Lehet azert mert pont mindketto elentetje (az elelntetek vonzak egymast ;D ). Amugy en is szeretem (nagyon nagy fan \(*o*)/ ).

2014. máj. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
67%
Imádom ezt a párost :D  Eren az uke, Levi a seme *0* amúgy meg úgy se néz ki Levi 34-nek :)
2014. júl. 2. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
71%

Azt, hogy mások miért bírják ennyire ezt a párost, azt nem tudom, de én azért szeretem, mert egyrészt ez az egyik legnormálisabb párosítás (SNK Yaoi terén), másrészt mióta először olvastam Ereri-t, azóta nem tudok leszállni a témáról. XD


Egy LeviHan fan, aki a Rivetra párost is imádja. ^^

2014. szept. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
75%

Nem vagyok kemény shipper, és tudom, hogy Rivaille sokkal idősebb, de az én headcanonom szerint ezt tiszteletben is tartja. Szerintem ha együtt vannak is, az inkább csak abból ered, hogy Rivaille gyakorlatilag be van osztva Eren mellé, hogy vigyázzon rá.

Meg azért komolyan, Rivaille mikor látott utoljára nőt?


(Első: Ha úgy vesszük, hogy Armin idősebb Erennél...)

2014. szept. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
78%

Nem tudom igazán, és ha az eredeti történetben látnám, én szívbajt kapnék, de így mellette szeretek ilyeneket olvasgatni.

Talán azért illenek úgy össze, mert Erent mindig is az érzései irányították, ami a szívén, az a száján, Levi viszont ennek pont szöges ellentéte. Tényleg nem tudom, miért szeretem ezt a párosítást, de olyan kis cukik együtt, nem? :D

2015. nov. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 Gérard12 ***** válasza:
1%

Nem cukik együtt. És az nem indok, hogy Levi mióta nem volt nővel...

Most képzeld el. Férfi katona vagy, öt évig nem látsz az ágyadban nőt. Rögtön egy fiúval leszel?

És a kis Ereri fanok nyugodtan éljék ki nemtetszésük az igazság iránt a lefelé mutató hüvelyujjban.. ;)

2016. jan. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
Szerintem azért mert levi nem néz ki olyan idősen és nem tudom hogy más is így vanyy-e vele, de én azért nem figyelem hogy milyen köztük a kapcsolat az animében mert az anime sem yaoi.
2016. márc. 28. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 Gérard12 ***** válasza:
2%
Ott a pont. Az anime nem yaoi így a yaoisták ha csak shippelés miatt nézik akkor feküdjenek vonat elé.
2016. ápr. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
33%

Sosem értettem. Én is pont ugyanezt a kérdést akartam feltenni, hogy miért van annyi Levi x Eren shipper. Hát gondoltam rákeresek, hogy milyen jeleneteik voltak együtt, romantikusabbakat próbáltam kikeresgélni és 0-át találtam.... Ami a leginkább megdöbbentő volt, hogy találtam egy olyan jelenetet, amiben Levi agyonrugdossa a földön Erent, aki már vérzik, meg szenved és nyögdécsel, Levi meg folytatja elég durván a bántalmazását. Én tényleg nem értem honnan jött ez az érdekes ship, amikor úgymond 0 alapja van :)

Elnézést, nem szeretnék megsérteni senkit... De szívesen megnézném, hogy mikor volt meghittebb jelenetük.. valaki linkeljen már egyet :)

2016. máj. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!