Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért van olyan sok Levi x...

Miért van olyan sok Levi x Eren fan?

Figyelt kérdés

Én is szeretem a yaoit,de ebben az animéban egyszerűen nem tudom elképzelni! Most tényleg egyetlen egy Eren x Levi fant sem szeretnék ezzel megsérteni,de tényleg mondjátok már el ezt a titkot egy rivetra fannak.^^


Amúgy most ezt mellékesen,ha lenne is köztük valami akkor az nem számítana pedofilizmusnak?O.o Hiszen Levi 34 évres(?),Eren pedig 15 xDD


U.i: Tudom,hogy ez egy shonen anime soha nem a romantika volt a lényege,és nem is lesz. Úgyhogy kérlek ezzekkel a kommentekkel légyszi kiméljetek.^^"" :$$



2014. ápr. 13. 17:36
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
igen ez egy érdekes kérdés:D de az is, hogy azt hiszem 2015ben Amerikában Ereri míg Japánban Eren x Mikasa páros volt a legnépszerűbb. Amíg néztem az animét, nekem eszembe nem jutott volna, hogy most akkor eren meg levi:) viszont szoktam olvasgatni fanfictionokat és én is megszerettem ezt a párost, de szintúgy mint valaki írta, ha az animében/mangában bekövetkezne enyhén lesokkolnék. Bár ha már ott van Ymir meg Christa van esély rá, hogy megtörténjen, de én még hiszek az Eren x Mikasa és Levi x Hanjiban:33
2016. júl. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 Misa-chan21 válasza:

Hááát, hogy őszinte legyek én se vagyok oda az Levi x Eren párosért,de aki őket szereti, hát szeresse. Jó magam is nagyon régóta ismerem a yaoit, és az anime nem igazán az érzelmekre fektett, ugye.( romantikusra gondolok) Ha már nagyon boronálni akarunk, számomra most ( és mind örökké :D) az Erwin x Levi páros a legesélyesebb. Lényegében azért is ( az 5.OVA ha minden igaz) bemutatja a találkozásukat, és hogy azután milyen módon kötődik Levi Erwinhez. Rendben, ezt lehet bajtársiaságnak is nevezni( lényegében az)meg az is hogy "az" után nem maradt neki semmi. És hogy utána ( ha nem is nagyon, de egy kicsit biztosan) csak egymásra számíthatnak. Számomra ezért ( meg még pár okért, amit nem szeretnék felsorolni) értelmetlen egy kicsit a Levi x Eren páros :)


Ui.: ha valaki olvassa a mangát, és eljutott a 88.fejezetig,azt is megértem hogy Erwin milyen célból van Rivaille mellett :D ( kih....)

2017. márc. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 Hempikee Szandi válasza:
Ez olyan kérdés volt mint hogy :"ti miért szeretitek a vajas kenyeret? Én szeretem a kenyeret de a vajat miért szeretitek ?? XD " Amm én azt szeretem ha Levi az uke ...
2017. márc. 8. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 mesterlövész7 válasza:

Szia! Engem azért fogott meg ez a ship, mert...na jó, most ne öljetek meg. Ahogy a No Regrets-ből meg a Leviról szóló 60-valahanyadik fejezetéből kiderül, a hadnagy eléggé elszigetelődött másoktól, elég sok brutalitással találkozott már és a legjobb barátait...a "családját" az orra előtt ölte meg az a mocskos titán...valahogy amióta nézem az AoT-ot, mindig úgy érzem hogy Eren segíteni tudna neki kigyógyulni a depresszióból...érzéseket tudna kihozni belőle.

Mintha kicsit Isabeles lenne a fiú(élénk, fejlődni akaró)...

Nagyon shippelem őket, de tisztelem mások véleményét is és nehezen, de elfogadnám az Eremikát is ha úgy adódna...legalábbis nem utálkoznék. De ez személyes vélemény. Egyébként a sorozat címkéjin "yaoi" is szerepel, szóval ha nem is az Ereri miatt, de ilyen is van.

2017. júl. 3. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 mesterlövész7 válasza:
Fun fact: Levi Erent tartja a legjobb takarítónak :DD
2017. júl. 3. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Ami azt illeti a mangában van pár kis mozzanat ami az eren x levi párost "felerősíti" kb. Ott a hatvanvalahányadik fejezetnél, mikor Erent kiszabadítják Levi elmondja hogy így csúf majd mikor kis idő múlva begyógyulnak a sebbek

Levi: Mostmár sokkal jobban nézel ki

-.....

Mikor olvastam meglepődtem, hogy levi ezt mondta. Bár már azelőtt imádtam ezt a Párost.

2017. júl. 11. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 NoNo321 válasza:
Szerintem azért vannak olyan sokan Levi x Eren fanok mert Eren a főszereplő, Levit meg majdnem mindenki imádja. Ésszerű párosítás. (Meg hát sokan szeretik a yaoit,meg a shounen ai-t)
2018. ápr. 28. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Szerintem a Levi X Eren párosítás is jó.(azért mert ha a mangát elolvasod és ha Yaoi fan vagy mint én és mindenkit össze akarsz párosítani akkor simán bele láthatod ezt a dolgot)

De nekem ha itt tartunk jobban bejön az Erwin X Levi párosítás

(+ azért is mert szeretem ha Levi az uke meg Erwint is tökre bírom)

2021. febr. 21. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!