Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek mi lett volna ha...

Szerintetek mi lett volna ha Voldemort nyer a Harry Potter 7 végén?

Figyelt kérdés
Mert szerintem megtámadta volna a muglikat de nagyon lebőgött volna, hisz össze csapott volna a serege a katonasággal mire kimondják hogy avada kedavra 5-ször agyon lötték volna mindent.

2014. ápr. 29. 19:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez lehet:D de lehet hogy elterjeszetenék a világban hogy van olyan hogy varázslet és azzal áltatnák a muglikat hogy ez tanulható, majd ekkor megölnék őket.
2014. ápr. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mit sem sejtve!!
2014. ápr. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nagyon, nagyon tetszik ez a kérdés. :) Érdekes még nem gondolkodtam ezen. Szerintem az egész varázslóbirodalmat hatalma alá vonta volna. Megölte volna az ellenségeit, és azokat akik nem érdemesek arra hogy mágusok legyenek ( sárvérűek és félvérek, hiába, hogy ő is az). Újjáépítette volna a Roxfortot és sötét varázslatok tanárként tevékenykedett volna benne. Ezenfelül természetesen a mágiaügyi miniszteri poszt is az ő feladata lenne. Csatlósai a halálfalók máig őt szolgálnák, megszüntette volna az Azkabant, hiszen nem tudott volna kit odaküldeni, mert egy egyszerű Avada Kedavrával le lennének tudva az ellenszegülők.
2014. máj. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

lebőgött volna? én nem hiszem. elég csak célirányosan ráirányítania a dementorokat az adott egységre és a katonák hamarabb lennének öngyilkosok, mint hogy megkeressék a célpontot... :)

mert ugye tudjuk, a dementorokat nem látják a muglik, viszont érzik őket és mondhatni az általuk keltett félelemmel "szaporodnak".

illetve ott van még a jó kis imperius átok, elég csak egy két hadvezért megbűvölni, hogy aztán jól egymás ellen forduljon két egység és magukat mészárolják le. Vagy elég mondjuk ehhez egy jó adag százfűlé főzet, hogy beszivárogjanak ahova kell.


és miből gondoljuk, hogy a pajzsbűbájon áthalad a golyó? :) és a kiábrándító bűbájok? ennek segítségével szinte feltűnés mentesen mozoghatnak.


ja és mert szerinted voldiék csak úgy hagyták volna, hogy megtámadják őket? elég lett volna egy két iskolát/óvodát/kórházat a levegőbe repíteni figyelmeztetésképpen és a muglik önként álltak volna be rabszolgának.


Szóval szerintem azért bőven lett volna "avada kedavra" :)

2014. máj. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!