Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ti mit gondoltok az Így...

Ti mit gondoltok az Így jártam anyátokkal -nak az utolsó részéről?

Figyelt kérdés

Amikor Ted mesélt, és képeket mutogattak közbe akkor már vártam hogy bejön az anyuka a szobába és mondjon valamit pl.: Kész a vacsora.. DE

amikor megláttam 1 korházas képet akkor egy nagyon NAGYON kicsit gyanakodtam... És akkor Ted beszél tovább. ezúttal már a kamerába akkor már jobban gyanakodtam.. ÉS AMIKOR A GYEREK MEGSZÓLALT, KIAKADTAM... "Ugyan már anyu HAT éve elment" Na itt NAGYON meglepődtem... És utána már éreztem mi lesz.. És meg is történt. Ugye elvitte Robinnak a "Törp kuki". ÉÉÉÉÉÉÉÉSSS VÉGE! HAPPY END? __Amúgy a vége tetszett meg minden de kicsit ki akadtam__ UI.: A sorozat alkotó elméletileg csináltak egy másig véget a sorozatnak!

De sajnos ez csak a DVD extráján tekinthető majd meg..

Na de nektek mi a véleményetek?



2014. ápr. 29. 22:47
 1/6 anonim ***** válasza:
81%
Nekem egyáltalán nem tetszett, mert én a Robin és Barney páros mellett voksoltam volna, valamint tetszett az új csajszi, mint Ted felesége. Ezzel a lezáró epizóddal a producerek számomra tönkretették az egész HIMYM-t, és inkább úgy tekintem, mintha az előző rész lenne a befejező rész. Hiszen így az egész utolsó évadnak semmi értelme! Ja, esküvő, Ted megismeri a gyerekei anyját, blabla.. aztán az utolsó résszel elrontanak mindent. Nekem hatalmas csalódás volt.
2014. ápr. 29. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
69%

Nekem már az utolsó részek nem csak az utcsó kettő nem tetszettek. Úgy kb a 17-18. résztől.

A vége meg ritka fos lett. A zenéből sejteni lehetett, hogy ez lesz, de nagyon gáz az egész így.

Nem tudom mikor lesz kint a DVD verzió, de én kíváncsi vagyok rá nagyon.

2014. máj. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
51%

Szerintem nagyon jó, a való életben sem olyan h, itt van a legjobb dolog a világon és örökké a tiéd stb...

Nem lehet minden tökéletes és ebben a filmben ez is benne van

2014. máj. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Nem jó. Nem kerek így a történet.

1. Robin és Barney összeillettek, kár volt egy ilyen bagatel kifogást beírni a story-ba (a válásuk indoka).

2. Az utolsó évad végig az ő esküvőjükről szólt, majd az végső 5 percben elválnak. Idegtépő.

3. A sorozat néhány részében Robin mesélt a gyerekeinek

[link]

azok hová tüntek? Ja és Barney Star Wars-os rohamosztagos bábuja a háttérben áll!

Ez az utolsó rész egy hirtelen jött rossz ötlet volt!

2014. máj. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

4-es:

nézd meg újra azt a részt, amiben robin mesél, mert ott elhangzik hogy azok a képzeletbeli gyerekei


Robinnak nem is lehet gyereke amúgy

2014. máj. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Én értem azt, hogy nem lehet minden tökéletes, de... Szerintem a Robin x Barney páros sokkal jobb a Ted x Robin párosnál. Másrészt igen az egész évadot elfecsérelték egy olyan esküvőre amiből semmi nem lett.
2014. júl. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!