Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi ennek a sorozatnak a címe?...

Idfdfgdfh kérdése:

Mi ennek a sorozatnak a címe? (Talán "A Mélység titka")

Figyelt kérdés

Üdv. Régen (8-9 éve) adták a TV2-n vagy az RTL-en ezt a SCI-FI sorozatot. Azt hiszem hogy "A mélység titka" volt a címe de ezen a néven nem találok semmit. Pár dolog amire emlékszem belőle: Megjelent a földön valami tóban valamiféle nagytestű vizilény, talán leginkább a plezioszauruszra emlékeztet, több helyen megfigyelték, nem ártott a bőrének a magma sem (bekameráztak egy vulkáni üreget)... Egy másik szálon egy tizenéves fiú talál egy gyíkot (talán a nagytestű kicsi megfelelője) és vigyáz rá mondhatni háziállatként tartja. Néha elszökik és megeszi szomszéd kutyáját, vagy valami ilyesmit csinál.. Egyszer egy sintér vagy vmi hüllőszakértő el akarta fogni valami elektromos pórázzal de rosszul járt mert őt rázta meg az áram. Egyszer amikor a nagytesűt bemérték radarral éppen egy nagyvárosban egy folyón úszott át, mindenki lefényképezte, de kiderült hogy a lény minden digitális eszközt kisütött 2km-es körzetben. Sajnos több részlet nem jut eszembe, ha talán mégis, akkor majd kommentelek.


Köszönöm hogy elovastad :)



2014. máj. 6. 18:25
 1/2 anonim ***** válasza:
esetleg a mélység fantomja? nem néztem, csak egy-két jelenetet láttam belőle, de ez ugrott be elsőre
2014. máj. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
De, tényleg az. Ezer hála érte, már nagyon régóta kerestem :)
2014. máj. 6. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!