Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Doctor who fanok! Melyik...

Doctor who fanok! Melyik részt mutassam meg a barátaimnak?

Figyelt kérdés

Most akarom bemutatni a nekik a Doctor who-t (az új évadokat) és nem tudom el dönteni melyik résszel kezdjék. Kritériumok:

10. Doktor-os rész legyen és olyan, ami nektek

felkeltené az érdeklődéseteket ha először látsz,

hallasz ilyesmiről.



2014. máj. 12. 16:27
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ami tuti felkeltené az érdeklődésemet, azok mondjuk a Midnight, a Girl in the fireplace, a Blink, Christmas invasion, The Shakespeare Code, Waters of Mars, ...

Ezek közül szerintem bármelyik jó lenne, de te ismered a barátodat, hogy mi tetszene neki. Viszont még ha nem is vele kezdesz, Nine-t semmiképp ne hagyjátok ki.

2014. máj. 12. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
30%

Ha rám hallgastsz, akkor az Eleventh Hour-t mutasd meg.

Miért?

Pörgős, érdekes történet.

Leírhatatlanul poénos rész, de nem megy át komolytalanságba.

Új Doktor, tehát a néző a Doktorral együtt jön rá arra, hogy ki is mi is a főszereplő.

Az új nézők általában jobban preferálják a Smith korszakot, ahogy elnézem, mert pörgősebbek a részek és szebb a CGI.

2014. máj. 17. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
De ha a kérdező azt emelte ki, hogy kifejezetten 10. doktoros legyen, akkor nem az Eleventh Hour-t kéne ajánlani neki. Engem például 11 irritál, és az ő részeinél azt tapasztaltam, hogy ahogy telik az idő, úgy romlottak a részek minőségei. De a lényeg az, hogy Tennant doktorától kértek részt, biztos meg van rá az oka a kérdezőnek, hogy miért.
2014. máj. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
#3 Igen pontosan nekem is ez a bajom vele. A 10-esnél szerintem megvolt még a sorozat komoly jellege és úgy volt humoros. De a 11-es... Egyedül vele a karácsonyi rész tetszett, mert végre ott megkomolyodott (amikor öregapózik) és regenerálódott. Az ő karaktere túl "őrült" volt számomra, ezért nem olyan részt akarok mutatni. :-)
2014. máj. 19. 16:19
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem pont az utolsó, karácsonyi rész tetszett a legkevésbé, dehát ízlések és pofonok. Neked melyik volt a kedvenc részed?
2014. máj. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel feladtad a leckét! A 10. Doktor a kedvencem, a kritériumok alapján is nehéz volt összehoznom a listát, hogy spoilermentes legyen a későbbiekre nézve, ha a haverjaid kedvet kapnak hozzá.


Egy lista, hogy egy jó sorozattal megfertőzhesd őket:


The Girl in the Fireplace

The Shakespeare Code, hogy egy klasszikus is legyen :))

42, Don't panic. ~D. Adams (bocs, muszáj volt elsütnöm)

Human Nature

Blink: abszolút kedvenc, ha a 10. doktor a favorit

Partners in Crime, mert Donnát nem szabad kihagyni.

The Fires of Pompeii, legalább Capaldi miatt.

Planet of the Ood: az üzenet miatt.

Midnight


Ha felkelti az érdeklődésük, akkor a kilencedik Doktoros részeket is javasold, kár lenne kihagyniuk.

2014. máj. 31. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
#3as-#5ös és #6os! A Blink az abszolút kedvenc, de ezt nem merem bevállalni náluk, mert nem rendelkeznek olyan erős idegekkel (távolról sem), mint én és tartok tőle, hogy nem lenne nekik pozitív élmény. :-/ Köszönöm a tippeket! :-)
2014. jún. 2. 15:17
 8/10 anonim ***** válasza:

Én egyszer írtam egy listát a "beetetésre" alkalmas részekről, itt vannak belőle a Tízes részei:

2x6 - The Girl in the Fireplace [Parókás intrikák] (Romantika-veszély)

2x8 - The Impossible Planet [Képtelen bolygó] és 2x9 - The Satan Pit [Az ördöglyuk] (Misztikum- és filozófiaveszély + enyhe horror-beütés. Duplarész.)

3x0 - The Runaway Bride [A szökevény menyasszony] (Karácsonyi külön rész. Pörgős, vicces, hangulatos + egy kicsit melankolikus is az előzmények miatt. Igazi jóféle DW)

3x10 - Blink [Pislantás] (Tipikus beetető rész, nem is mondok semmit, ezt nézni kell :))

4x10 - Midnight [Éjfél] ("Pszichohorror", csak erős idegzetűeknek, de nekik nagyon)

De egyébként én nagyon szeretem tizenegy részeit is, szóval ha lesz olyan, akit ezek nem győznek meg, annak szerintem ajánld, hogy kezdje akkor az ötödik évaddal :)

2014. jún. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Tizedik Doktor a legjobb, nagyon sok jó része va. A 4. évad bármelyik része tetszene nekik, azok mind nagyon jók. De ami nekem az első DW részem volt amit az oszálytársam mutatott az az első évad 9-10. rész, a gázálarcos mutánsok támadása :3 Nagy kedvenc nálunk. Persze ami kihagyhatatlan az az Mindnight (Éjfél), aminek a psycho horror jellege szuper :DD
2014. nov. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 CukorHero ***** válasza:

11. a legjobb.

Mutasd meg a 11. órát.

2014. nov. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!