Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A revenge (bosszu) c. sorozatn...

A revenge (bosszu) c. sorozatnak az s03e22 volt az utolso resze es vege?

Figyelt kérdés
Kicsit olyan lezaratlannak ereztem pl a jackel valo kapcsolat teren meg h akkor david clarc tenyleg eletben van es o olte meg conradot at uton?
2014. máj. 15. 10:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Csak az évadnak van vége, jön majd a negyedik.
2014. máj. 15. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
huh de jó köszönöm:) bár végülis a bosszú beteljesedett úgyh remélem nem fogják elnyújtani úgy h unalmassá váljon ..de arra gondoltam, h anno az a "fehér hajú pasi" aki az amanda anyjával volt..lehet nem is ölte meg davidet hanem direkt h úgy tett mintha megölné de kimenekítette és így simán lehet h tényleg él.nem?
2014. máj. 15. 10:57
 3/5 anonim ***** válasza:
Remélem én is nem nyújtják majd nagyon, bár nekem ez az évad már kicsit "szappanosabb" és jóval csavarosabb volt, talán már túlságosan is, a második nekem jobban bejött. De azért várom a negyediket. :)
2014. máj. 16. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Lesz még 4. évad, ne aggódj. :)

Amúgy nem tudom, ti hogy vagytok vele, de én teljesen kiakadtam azon, hogy David Clarke életben van. Úgymond teljesen értelmetlen volt eddig a sorozat, mert épp arról szólt, hogy David meghalt, és így Amanda-nak egyedül kellett felnőnie, és bosszút áll érte.


Erre most benyögik nekünk, hogy David mégis életben van. Mégis hol a fenében volt eddig? Miért nem törődött a lányával, akinek miatta teljesen tönkrement az élete?

Én ezen annyira felhúztam magam, hogy nem is biztos, hogy nézni akarom majd a folytatást. :(

2014. máj. 16. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
elég megdöbbentő volt az tény, de én arra is gondoltam már, h az nem is David volt hanem egy bérgyilkos, aki abban a kunyhóban lakott, csak Conrad a bűntudat meg hirtelen jött öröm miatt össze volt zavarodva és őt képzelte oda..nem? én Aidenen akadtam ki nagyon..annyira sajnáltam:(((( bár gondoltam h ki fog esni a sorozatból mert a végén úgyis Jackel fog összejönni Emily de..akkor is..ahogy Victoria végzett vele annyira rossz volt:(
2014. máj. 16. 18:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!