Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Dancsó Péter Videómánia VS...

Dancsó Péter Videómánia VS Dumaragu VS Szirmai Gergely HollywoodNewsAgency?

Figyelt kérdés
Melyik nálad a nyerő, esetleg más aki nincs a listában? :)

2014. máj. 23. 20:43
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:

Az én sorrendem (ebből a felhozatalból):

1: Szirmai - Bár nem mindenben értek vele egyet, de bírom a stílusát. Azt kedvelem a videóiban a legjobban, hogy intelligensen vannak felépítve. A filmkritikák előtt, sok nagyon is elgondolkodtató dologgal hozakodik elő, melyek, valamiképp kapcsolódnak az adot filmhez, s mely gondolatok a nap további részében is az ember fejében nyüzsögnek majd. Az adott filmekhez érve, szintúgy, apróbb humor-bombonokkal teletűzdelt, ám mégis okosan tálalt, objektív kritikát kap a néző, s így az egész egy hatalmas kerek dologgá áll össze. Az is tetszik Szirmai úrban, hogy milyen a szellemisége. Pl. sosem volt hajlandó beleállni abba a háborúba, amit Dancsó akart kirobbantani kettejük közt. Mindíg tisztelettel, s elismeréssel beszél DP munkásságáról, s próbál a békére törekedni. Intelligens, érett, bölcs embernek tartom Szirmait.


2: Dancsó - Kedvelem a videóit. Ötletesen, kreatívan humorosak és szórakoztatóak. Könnyűek, zakkantak, nem kell sokat gondolkodni rajtuk, csak nézni és élvezni. Azt bírom bennük, hogy képes olyankor is megmosolyogtatni, amikor rohadtul nincs jó kedvem. Mindig ki talál valamit; valami újat, és elmebeteg dolgot, vagy csak van egy váratlan, idióta húzása, ami kizökkent a rosszkedvből. Amit viszont nem bírok a srácban, az az ellenszenvve, amit Szirmai ellen folytat. Nem egyszer ripacsnak, és tolvajnak nevezte, aki külföldi videósoktól veszi az ötleteit, holott, még ha ezek az állítások igazak is volnának, úgy ezeket ugyanígy lehetne őrá is mondani. Pedig semmi oka nem lenne már erre a hadjáratra, mivel minden számadat alapján a Videómánia a sikeresebb csatorna, de továbbra is kitart a hülyesége mellett. Nagy arc, no önkritika. De ennek ellenére is bírom őt.


3: Arcnélküli Manus - Kevesebb videót láttam tőle, de azok ütősek voltak. Bevallom, bár fel vagyok iratkozva a csatornára, de nem szoktam rendszeresen követni a videóit. Ami tetszik benne, hogy egy témát körül járva, röviden, tömören, de annál ütősebb mondanivalóval, és mindezt humorral tálalva adja a nézőnek. Mindemellett nagyon kreatív, és tehetséges figura, aki készíti a videókat. (Miután ezt megírtam, megyek is, és megnézek egy-két vidit tőle): :)


Viszont sokan szintén rajta lehetnének a kérdező által feltett listán! Ilyenek, pl. JustVidman, PamKutya, RetroShock!, Metalexovics, és még van egy pár magyar videós, akik humorosabb formában tálalják a videóikat (hogy a külföldiekról ne is beszéljek). :)


Te jó ég!!! Kisregény. :)

2015. jan. 8. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
Damaragut nem ismerem, a többi meg nekem nem elég szakmai, vagy műmájerkedés.
2015. jan. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 más tészta petra válasza:
Én mind a hármat szoktam nézni. Igaz mind a háromnak más a stilusa, de nekem igy tetszenek.
2015. márc. 11. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim válasza:

Mindenkinek más az ízlése, mindenkinek más tetszik. Én pl imádom Simont (dumaragu). De dancsó is jó, bár nem mindig. Szirmai humora nekem nem jön be annyira.


A listába mindenképp helyet kéne kapnia Radics Petinek, a paródiánál jobbat keresve sem találsz. Na és a TheVR. Lehet hogy főleg gameplayokat csinálnak, de náluk egy horror játékon is röhögnöd kell.

2015. júl. 6. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:
Simont (dumaragu) sajnos abbahagyta :/
2015. júl. 10. 18:00
 26/30 ericcartman0829 válasza:
100%
A Dancsóhoz és Szirmaihoz feliratkozók számából is jól látszik, hogy sokkal több az agyatlan barom, mint az értelmes ember...sajnos. Nem azt mondom, hogy nagyon nagyon ritkán nem vicces a Videómánia is, de 90%-ban egy agyatlan, értelmetlen baromság az egész koncept. Hírügynökség rules!
2015. aug. 6. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
Szirmai fényévekkel intelligensebb meg értékesebb kontentet csinál, Dancsó ripacs és unalmas, a Dumaragut meg azért szeretem mert egyszerű, nosztalgukis hangulatom lesz tőle valamiért.
2016. jan. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:

nos hát eltelt több mint 2 év én pedig már nem nézem egyiket sem,


- Dancsó ripacs lett de kegyetlenül már nincs a régi jól megszokott filmkritika/paródia de ha neki ez kell hát csinálja mindenesetre a közönségét fiatalabbra cserélte.


- Szirmai szintén elég nagyképű lett, nem mondom hogy nincs mire de míg korábban korábban csak néhány dologban nem értettem egyet vele addig mostanra kifejezetten ellenszenves


- az arcnélküli manus pedig leköszönt, a csúcson hagyta abba


Ez persze egyéni véleményem

2017. dec. 12. 14:04
 29/30 anonim ***** válasza:

1. Hollywood News Agency

2. Dumaragu

3. Dancsó

2017. dec. 26. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

Kicsit változtatok a sorrenden:

1. Hollywood Newsagency, 2. Dancsó (mert a régi videói nagyon ott vannak, mondjuk az újak kritikán aluliak) 3. Dumaragu (szerintem három vidi megnézése után nagyon uncsi lesz).

2018. febr. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!