Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Filmet keresek. Olyan típusú...

Filmet keresek. Olyan típusú filmet szeretnék amiben pár fiatal elmegy nyaralni vagy akárhova és egyenként megölik őket? Hasonlót a halálos kitérőhöz.

Figyelt kérdés

2014. máj. 26. 17:53
 1/9 anonim ***** válasza:
éden lake?:)
2014. máj. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
49%

Ház az erdő mélyén (2011)

A kikötő (2012)

Félelem szigete (2009)

Donkey Punch (2008) kicsit más, mint az előzők

Rémségek könyve (1998) nem kirándulós, hanem egyetemen játszódó, de elég izgi és hát Jared Leto miatt minden féle képen érdemes megnézi, persze ha lány vagy :)

2014. jún. 2. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ezek kozul egyikre sem illik ez a tartalom amit ő leirt :)
2014. jún. 2. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Már hogyne illene!


Ház az erdő mélyén: Egy csapat főiskolás fiatal vakációzni indul, az egyikük távoli, szinte ismeretlen rokona által kölcsönadott erdőszéli kunyhóba. Odaérkezvén egy rejtélyes, hátborzongató kis faházat találnak, és itt kell eltölteniük a hétvégét, visszafordulni már nincs esély.

Sorba leölik őket.


A kikötő: Egy csapat tinilányról szól, akik egy pszichológussal karöltve nyári kirándulásra indulnak, de elkezdik őket megölni.


Félelem szigete: Öt fiatal barátnak egy hatalmas buliban van része egy félreeső szigeten, amikor azonban másnap felébrednek, ijesztő látvány fogadja őket: egy halott és hogy a csónakjuk eltűnt a sziget partjairól. Nincs reményük segítséget hívni, pedig a gyilkos még mindig a szigeten tartózkodik és rájuk vadászik.


A Donkey Punch kicsit más, ahogy az le is írtam, három lány nyaralni megy és találkozik három sráccal. Az egyik egy hajón dolgozik felmennek és kihajóznak a tengerre aztán itt is kinyiffanak sorba.


a Rémségek könyvét is leírtam, hogy nem kirándulós, hanem egyetemen játszódik, de ott is sorba ölik le a szereplőket.


És találtam még egyet:

Kísértés (2004) Végzős középiskolások egy elhagyatott kempingbe mennek ünnepelni, és őket is sorba kinyírják.


Ha ezek a filmek nem olyanok, mint, amilyet kért akkor nem tudom mi lehet az.


Az Éden Lake nem ilyen, ott egy pár megy el nyaralni és tinédzserek kergetik őket az erdőben és megakarják ölni, de jó és izgalmas film, Michael Fassbender pedig jó benne :)

2014. jún. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Latom otthon vagy a horrorfilmekben :)

Mondasz meg olyanokat amik szerinted nagyon jok?:)

2014. jún. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen, elég sok horrort láttam, bár nem sok nyerte el a tetszésem. Vagy lehet tudni ki a gyilkos, vagy nem elég félelmetes és, ami számomra a legrosszabb a nők állandóan csak sikongatnak benne, rém idegesítő XD


Amik a legjobbak szerintem a Halloween filmek, imádom Michael Myers-t.

Chucky filmek, kiráz a hideg a kis vöröstől XD

Jelek (2002) na ez az a film, amit soha többet nem fogok megnézni. Parázok az űrlényektől :)


Amik még elég jók:

Halloween éjszakája (2006) itt a csávó ijesztő na meg, hogy igaz történet alapján íródott.

Ház az utca végén (2012)

Smiley (2012)

A falka (2006)

P2 - A rettegés új szintje (2007)

Ezek már inkább thrillerek, azoknak jobb a történetük, nem csak úgy összevágták a képsorokat.

Menedék (2010)

Rettegés (1996)



Ezek nem annyira félelmetesek, de izgik, jó a sztori és a színészek is. (Horror mellett más kategóriába is be vannak sorolva: akció, dráma, misztikus. A legtöbb vérfarkasos és vámpíros, ezek személy szerint a kedvenceim:))

Ismeretlen hívás (2006)

Szalagavató (2008)

A testvériség (2006)

Ezek a farkasos vámpíros filmek:

Ne kiálts vérfarkast! (2008)

Farkasember (2010)

Mi vagyunk az éjszaka (2010)

Farkasok szövetsége (2001)

Vér és csokoládé (2007)

Vérfarkas: A szörny köztünk van (2012)

Rémségek cirkusza (2009)

Átváltozás (Rossz hold) (1996)


Ezeket nem láttam, de szándékozom megnézni. Trailer/leírás alapján jónak tűnnek.

Az üvöltés-Újjászületés (2011)

Alagút a pokolba - Urban explorer (2011)

Végzetes túra (2009)

Rémségek könyve 2,3 (2000,2005)


+ Gyerekkorom óta rettegek a bohócoktól, barátnőm adott egy DVD-t, hogy nézzem meg. Mivel tudtam, hogy bohócról szól így belepörgettem és sikerült a legfélelmetesebb részhez raknom, mikor a lány telefonál és egy életnagyságú bohóc ült a hintaszékben, mire visszaér eltűnt a bohóc. Nagyon beparáztam így ki is kapcsoltam :)

Gyilkos tréfa (2009)


Remélem a legtöbb tetszeni fog, jó szórakozást (rettegést) :)

2014. jún. 3. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Ja és bohócosnak ott van még Stephen King: Az

Ebbe is belenéztem, de nem kellett volna :)

2014. jún. 3. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Köszi:) sokat lattam ezek kozul de amiket még nem azt mindenképp megnézem :)en is imadom a horrorolat es sokat lattam mar:)
2014. jún. 3. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Péntek 13 filmek
2020. nov. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!