Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a véleményetek az Édes...

Mi a véleményetek az Édes Élet című sorozatrol?

Figyelt kérdés
2014. máj. 27. 14:19
 1/5 anonim ***** válasza:
93%
Csak negatív véleményem van róla.
2014. máj. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%
Nem láttam még belőle 1 teljes részt sem de valami undorító,hogy a magyar embernek ezt nyomják,hogy nézze és mit lát? Azt látja,hogy Ő a társadalom alja és azt érzi,hogy nem való semmire mivel olyan buta emberek akik ott játsszák az eszüket azok nem tettek le semmit a "asztalra" amivel kiérdemelnék,hogy kövesse őket a média meg van a adócsaló úriember aki megkárosította a államit és nem kapott letöltendőd szerintem szörnyű az a sorozat..én betiltanám..hamis látszatot ad a életről.. meg aki ezt nézi azok még kapnak szavazó jogot is és ők is dönthetnek a ország jövőjével kapcsolatba..nem politizálok meg nem is érdekel de tényleg kellet volna a választási regisztráció.
2014. máj. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
85%
Egyeseket szórakoztat, engem nem. Szánalmasok az előre megrendezett, beállított jelenetek, amiket pár nyugdíjas el is hisz.
2014. máj. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Máté123456 válasza:
Az hogy egy nagy hülyeség megrendezett az egész és ki kíváncsi rá hogy azok az emberek mi a jó édes Istent csinálnak ?
2014. jún. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Én imáádom:)

Lehet azért mert gyerek vagyok. De egy csomót lehet rajta röhögni :D

2014. júl. 21. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!