Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van szerimtetek halál utáni...

Nikoletta12 kérdése:

Van szerimtetek halál utáni élet? A lelkük vándorol?

Figyelt kérdés

2014. máj. 26. 19:26
 1/6 anonim ***** válasza:
hát én ugy vagyok vele hogy ha van ha nincs most kell jól éreznünk magunkat és boldognak lenni :)
2014. máj. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Én egészen biztos vagyok abban, hogy van halál utáni élet. Ugyanis magamon tapasztaltam ezt gyermekként. Amikor is egy baleset miatt, meghaltam pár percig. És az akkor szerzett tapasztalataim elegendőek ahhoz, hogy tudjam, hogy a testünkben a lelkünk él. És miután meghalunk a lelkünk új testben fog leszületni, hogy tovább fejlődhessen.
2014. máj. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Nem. mindig új ember születik.
2014. máj. 27. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Egy életünk van, ki kell élvezni, mert a halál után már nem lesz semmi.

A lelket pedig nem lehet szétválasztani a testtől. A lélek fogalma pedig úgy felesleges, ahogy van. Mi értelme egy fogalomnak, amit nem tudunk a világunkban megmagyarázni? Sőt, el sem tudjuk különíteni a testünkben lévő fizikai szervektől. Honnan jön egyáltalán a feltételezés, hogy van ilyen?

2014. jún. 1. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat! Szerintem ez a téma engem egy örökké alóságik fog elgondolkodtattni.
2014. okt. 20. 18:13
 6/6 szunyo37 válasza:

Igen van.

Sajnos még a tudomány, és az emberiség nem olyan fejlett, hogy ezt igazolni tudja.

Ha majd lesz olyan eszköz, ami tudja érzékelni a leleket, akkor egy műhold segítségével láthatóvá válik,ahogy elhagyják a földet, és azt is hogy újjászülető lelkek leszállnak .

2019. febr. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!