Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » SEGÍTSÉG, akkor én most...

SEGÍTSÉG, akkor én most képzeltem hogy láttam a filmet?!?! Az lehetetlen, tisztán emlékszem! (. )

Figyelt kérdés
Ugye van a Nevető ember...mint könyv. és megkérdeztem anyukámat, hogy miről szól, és elmondta, erre beugrott hogy én már láttam filmet, tisztán emlékszem amikor a vak lány csutakolja a lovat a fiú pedig bevallja neki hogy az arca hát, nem tudom szebben fogalmazni 'csúnya', amiatt amit tettek vele. Komolyan, itt van a fejemben a kép, a fiúnak szőkés haja volt... de a port.hu-n és sehol sem találok ilyen címen filmet O_O más címmel forgatták esetleg...? Vagy én hülyültem meg?XD

#film #a Nevető ember
2014. máj. 27. 19:02
 1/4 Warren Scott ***** válasza:

Erre gondolsz?

A nevető ember - L'uomo che ride, 1966

[link]

2014. máj. 28. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sajna nem :/ modernebb volt. olyan 90-es évekbeli. Viszont, a fiú szája nem olyan volt, hanem csak az egész arca volt olyan mintha megégett volna, de alapjában véve ugyanez volt...ez de furcsa O_O
2014. máj. 28. 12:50
 3/4 Warren Scott ***** válasza:

Lehet, hogy egy TV film volt. Tehát eleve TV-re tervezték, mint pl a Hallmark adó saját filmjei.

Ez viszont jelentősen nehezíti a keresést, mert ha nem tüntették fel az eredeti címet a "remake" készítésében, és nem követi a könyvet 100%-ban akkor majdnem bármilyen "fantázia nevet" adhattak neki, mert csak feldolgozás.


Ha esetleg találok valamit, szólok ;)

2014. máj. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben, értem, köszi! :)
2014. máj. 28. 14:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!