Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Legkevésbé Kedvelt Trónok...

Legkevésbé Kedvelt Trónok Harca Karakter?

Figyelt kérdés
Nem ez nem az amikor leirod kit utálsz. Hanem az hogy ki szerinted a sorozatban a legunalmbasabb karakter aki minimum már 3x szerepelt a az évadok során. Én leglaposabbnak személy szerint Gendry(Joe Dempsie) vonalát tartom.

2014. jún. 14. 00:52
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
71%
Stannis vagy Khal Drogo
2014. jún. 14. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
75%
jah, stannis tényleg baromi unalmas... vöröskét fejbe kéne lőni a p..ba, és talán megjönne az esze. Már vagy 3 évad óta csak majmol...
2014. jún. 14. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
66%
Nekem is Khal Drogo volt a leglaposabb. Szerencsére gyorsan megpusztult.
2014. jún. 14. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem is Stannis.
2014. jún. 14. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Szerintem is Stannis.Miután elpusztult a serege,nem nagyon történik vele semmi.
2014. jún. 14. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
23%

Én kedvelem Stannist. Nem mondom,h izgalmas karakter, de egyedül ő az, aki eltudná irányítani a birodalmat.


De a kérdésre válaszolva, akit én nem szerettem igazán sose a könyvekben, az Cat és Sansa, és nekem Brienne volt unalmasabb karakter.

2014. jún. 14. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
60%
Stannis túl könnyen manipulálható, borzalmas király lenne.
2014. jún. 14. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
78%
Azért Khal-ban volt némi büszkeség, amiért lehetett kedvelni, meg becsületesség. Pl mikor megkoronázta azt a k@cs@göt :D
2014. jún. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
61%

És elmondanád,h Stannis miért könnyen manipulálható?

A könyvekben azt csinálta mindig, amit akart. Nem kezdett el hinni R'hllorban, nem Melisandre kérésére/hatására változtatta meg a címerét sem, hanem mert ő a trónörökös, ezért meg kell azt szereznie, és az embereinek tetszett az az elgondolás,h Stannis az új Azor Ahai és látták,h Melisandre mire képes (pl. mikor megitta Cressen mester mérgét és semmi baja se lett tőle), így ez is bátorságot adott Stannis maroknyi emberének.

Ha belegondolsz,h milyen király jelöltek jöhettek szóba, akk könnyen belátható,h Stannis lenne csak alkalmas királynak. Danny még egy várost se tud irányítani, mert a "népe" a katonáira vadászik. Tywin a családjának adta volna az egész birodalmat. Ned túl jó szívű és belül gyenge volt, ami a vesztét is okozta. Robert vedelt éjjel-nappal. Joff egy kis szadista piperkőc volt. Tomment Margaery irányítja. Renly egy tapasztalatlan kölyök volt, aki jobban szerette a fényűzést, mint az uralkodást és harcot. Velük szemben Stannis, annak ellenére,h Davos valszeg megmentette az ő és emberei életét és neki is köszönhetik,h nem bukott el Viharvég, levágatta az ujjait, mert kalóz volt, de cserébe lovaggá ütötte, ergo a megismert karakterek közül a legigazságosabb. Plusz mikor Északot megtámadták a vadak, akkor mit csináltak az önjelölt királyok? Egymással viszálykodtak, abban reménykedtek,h a Fal elbukik és Északot elpusztítják a vadak stb. És mit tett Stannis? Lemondott Sárkánykőről és a maroknyi seregével (nem emlékszem pontosan, 1500 lovag?) egyből Északra ment,h megütközzön a vadak több tízezres seregével és így megmentse az Őrséget.

2014. jún. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, a könyveket meg nem olvastam, de sorozatban a vörös papnő és Davos rángatják dróton, vagy taszigálják ide-oda, persze átvitt értelemben. A sorozatban nincs egy saját gondolata sem.
2014. jún. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!