Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Legkevésbé Kedvelt Trónok...

Legkevésbé Kedvelt Trónok Harca Karakter?

Figyelt kérdés
Nem ez nem az amikor leirod kit utálsz. Hanem az hogy ki szerinted a sorozatban a legunalmbasabb karakter aki minimum már 3x szerepelt a az évadok során. Én leglaposabbnak személy szerint Gendry(Joe Dempsie) vonalát tartom.

2014. jún. 14. 00:52
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Hát igen, a sorozatban összevonnak karaktereket és ilyen szempontból Selyse (Stannis felesége) szerepét kissé összemosták Stannisszel.

Vagy pl. Vargo Hoat szerepét kapta meg Lock is, mert ő vágta le Jaime kezét. Vagy a Véreb és Brienne, mert a Vérebet harapta meg Maró az egyik múltkori részben, holott Brienne arcát kellett volna lerágnia :D stb.

2014. jún. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
0%

Stannis, Mel, Selyse

A könyvekben is rohadt irritállóak éS érdektelenek, hát még a sorozatban. Az egyetlen élvezhető faktor az ő szálukon Davos meg Shireen. Pont ezért az utóbbi könyv megkörnyékezett egy érfelvágást. Ráadásul betosszantották őket a számomra második legunalmasabb közegbe, a Falhoz. Uh...

Na mindegy. Remélem hamar meghalnak. Én nagyon örülnék neki. <3


Aki még ilyen semmilyen lett, vagyis csak árnyéka könyves önmagának, az Dany. Kb. 0-ra levitték a teljes a karaktert. Na meg Barristen. Csak vannak és a Máltai Szeretetszolgálatot megszígyenítő módon jótékénykodnak, meg néha csúnyán néznek.

Én értem, hogy a készítők Lannister-b*zik, ezért minden lehetséges módon őket akarják leerőszakolni a torkunkon. De néha kaphatnának több figyelmet ők is.

2014. jún. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
47%
Én értem hogy nem birjátok ki, de gondolkodni helyettetek nem tudunk. LEGALÁBB EGY SPOILERT ÍRJ MÁR KI!!!
2014. jún. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
7%
Aranyos, hogy azt hiszed, azért nem írtam ki "spoiler", mert nem gondoltam rá. Az igazság az, hogy lesz*rom az igényeidet/igényeiteket.
2014. jún. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
47%
Pont azért írtam mert leszarod, de mindegy.
2014. jún. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
0%
Látom nem érted. Sebaj. ;)
2014. jún. 14. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Végülis Stannis vonala pályafutása egy eseménydús vonal volt feketevizi csata. meg úgy minden egészében. Viszont Sansa? egész sorozatban már követve van de a története és a nyomora sehova sem vezet. részben teljesen felesleges karakter
2014. jún. 15. 20:27
 18/20 anonim ***** válasza:
76%

Te már láttad a 4. évadot?

Egyébként lehet, hogy valaki unalmas egyeseknek vagy nem kedvelt, de senki sem felesleges.

Sansa túsz volt, miatta nem ölték meg Jaimet Robbék, amikor elfogták.

Rajta keresztül mérgeztek meg Joffryet.

Most pedig teljesen új irányba halad a karakter.

A nyomora pedig része a karakterfejlődésének. Ahogyan minden nyomor.

2014. jún. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
57%

Amik könyvben a legérdektelenebbek voltak Davos, Havas Jonnak a dagadt haverja (nem jut eszembe a neve) meg a vad nője a kölökkel, meg a vas szigetiek és baromi nyomottak.

Elején Dany volt a kedvencem, de a 4-5 könyvben nem történik vele semmi érdemleges, meg kezd megőríteni ezzel a rabszolgafelszabadítós mániájával, idegesítő mennyire nem látja át a dolgokat és hogy feketén fehéren látja a világot.

Elején Sansa sem volt túl érdekfeszítő, de amióta Petyrel kószál egyre jobb, izgalmas lett.

2014. jún. 16. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Cercei, bocsánat, hogy rosszul írom a nevét és az a pasi, aki megnyúzta Theont.
2014. jún. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!