Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Randira mozikban csillagainkba...

Randira mozikban csillagainkban a hiba? Jó film? 15 a párom én pedig 14éves vagyok.

Figyelt kérdés
Bocs még a hülye kérdésért.. ha 125 perc a film akkor ha 17.00-kor kezdődik csak 19.05 körül lesz vége?

2014. jún. 19. 11:19
 1/4 anonim válasza:
Még nem láttam a filmet,de a könyv alapján nagyon jó lehet!Nem csoda hisz Shailene Woodley az egyik főszereplő!Romantikus :) És igen a körül lesz vége! ;)
2014. jún. 19. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
87%
Az elejét mindenképpem élveznétek de a párotok női tagja valószínűleg a végét megkönnyezi és még azt is mondani merem hogy nem kizárt hogy a fiú is. Romantikusnak romantikus film és poénok is jók benne ajánlom. De nem olyan film ahol a pároddal tudsz foglalkozni
2014. jún. 24. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Domi0315 válasza:
Szerintem randira jó!Nagyon jó film.Sírós!És olyan 19:15 körül lenne vége mert egy tíz percet minimum szoktak reklámozni :)
2014. júl. 29. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Kovácsik Ivett válasza:
Én a minap néztem meg ezt a filmet és bőgtem rajta. Egy icipicit más mint a könyv de nagyon jó. Szerintem randira teljesen jó ez a film! :)
2014. aug. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!