Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Szulejmán című sorozatban...

A Szulejmán című sorozatban hogyhogy szinte mindenki Hürrem oldalán áll?

Figyelt kérdés
Ezt nem a szereplőkre értem, hanem a nézőkre.

2014. jún. 26. 11:06
 1/10 anonim ***** válasza:
84%

Mert pl ő a főszereplő? Én egyébként nem szeretem, de szerintem még mindig jobb mint a többi szultána és a valide.

Ibrahim volt nagy kedvencem, de teljesen megváltozott már egyáltalán nem kedvelem, mostani kedvencem Malkocoglu Bali bég.

2014. jún. 26. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
74%
Hürremet a szépsége és a ravaszsága tette öt a kedvencé. :)
2014. júl. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
49%
én pl utálom Hürremet :D és a validénak szurkolok csak sajnos tudom hogy semmi értelme mert úgyis hürrem győz
2014. júl. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
74%
Én se szeretem Hürremet. A neten szint mindig azt írják,hogy pl. "Hürremnek mindért meg kell küzdeni" meghogy "Hürremet mindig bántják" meg ilyesmi. Aha persze...Most komolyan,titeket nem zavarna,hogyha bekerülne amondjuk a kultúrátokba egy idegen,és megpróbálná minden szokásotokat felrúgni? Mert engem nagyon. nyilván ez idegesíti a Validét is... De igaza is van,mert komolyan,Hürrem már 4 gyerek anyja,az Oszmán birdalomban él nem tom mióta,és akkor még mindig lázadozik. De most miért? Már el kellett volna fogadnia az egészet.Sőt,a háremhölygeknek,ágyasoknak meg sok rosszabb a helyzetük,de nem,Hürrem még őket is terrorizálja,ha netán összekerülnek a szultánnal. Amúgy Hürrem meg egy senki,ha nincs ott vele a szultán.
2014. júl. 12. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
65%
Ha Hürrem nem ilyen aljas hogy mindig mindenkinek keresztbe tesz ,hanem mondjuk belenyugodna abba amit elért, mert szinte mindent elért már, akkor a többieket se idegesítené és nem szövetkeznének ellene
2014. júl. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
79%

#4-ik válaszoló vagyok.

Ja,és remélem örülni fog,amikor a legalkalmatlanabb fia,Seli trónra kerül,mert majd akkor hanyatlani fog a birodalom,és a fiacskája elrontja azt,amiért Szulejmán harcolt....

2014. júl. 17. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
26%
A nyomorék Hürrem miatt bukott el az Oszmán Birodalom :DD
2014. júl. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
80%
:D Ennek mi magyarok csak örüljünk!
2014. júl. 21. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
59%
Azaz annak,hogy többet már nem jöttek ide öldökölni annyira.
2014. júl. 21. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
87%

Az Oszmán Birodalom önmaga, a felépítése miatt hanyatlott, nem Szelim miatt. Aki amúgy a legendákkal ellentétben nem is volt olyan nagyon rossz uralkodó, igaz a közvetlen előtte lévő csodálatos, törvénykező nagy Szulejmánt nem is lett volna egyszerű senkinek sem túlszárnyalni.


A Hürrem senki témához meg annyit, hogy hozzá képest azok senkik, akik az útjába állnak. Bírom mikor Hatice verte a nyálát, hogy ő az uralkodó család tagja, Hürrem meg kussoljon. Ugyan már, Hürrem a trónörökösök anyja, Mahidevrán mellet neki köszönhetik (sőt neki többszörösen), hogy van remény a dinasztia fennmaradására. Hatice meg? Abban a korban gyakorlatilag senki, egy zsákutcája a dinasztiának, akinek a gyerekei is senkik leszenk.

2014. aug. 7. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!