Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Odaát, American Horror Story,...

Odaát, American Horror Story, Internátus. Ezekről a sorozatokról vélemény? Érdemes megnézni őket?

Figyelt kérdés
Nektek tetszettek? És esetleg tudnátok mondani valami olyan sorozatot,ami izgalmas,érdekes,szerethetőek a szereplők,és van valami mondanivalója is,esetleg elgondolkodtató? A Teen Wolfot nézem most,és szeretnék nézni valamit miután végzek. :)

2014. jún. 26. 18:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Én az Odaátot ismerem ezek közül.

Az első és fél két éved nagyon jó, teljesen rajongója lettem akkor a sorozatnak.

Ezt követően - szokásos módon - romlik a színvonal, de azért még a 8. évadot is végignéztem.

2014. jún. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
AHS első két évada profi, a harmadik szerintem gyenge, de még azt is megéri megnézni.
2014. jún. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2014. jún. 26. 22:16
 4/14 anonim válasza:
100%
Az AHS-t mindenképpen:D nagyon jó sorozat:D
2014. jún. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Én egyáltalán nem értek egyet z első válaszolóval!! -_-

Én nagy rajongója vagyok, és úgy, hogy úgy kezdtem el, hogy ohh ez milyen gagyi. Az első évad is nagyon jó, majd a másodiktól kezd el igazán bejönni a sztori. Vannak benne vicces, érzelmesebb (nagyon kevés) , ilyesztőbb jelenetek. Kitűnő.

Továbbá, ha megnézed, az első évadhoz képest, folyamatosan csak nőtt (!!) a nézettség amerikában, és a CW-tv-n ahol adják a 4. helyen áll!!

Szóval nagyon nagyon ajánlom. Es ne rettentsen el h 9 évad. én 2 hónap alatt néztem meg suli időben (tanulás mellet). nem lehet abbahagyni.

2014. jún. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Az AHS 1-2.évad kihagyhatatlan ,de a 3. már nem annyira jó ,de elmegy az is.

A Hős legendáját ajánlom .

2014. júl. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 dorcsuu ***** válasza:
100%
Az American Horror Story-t kötelező megnézned :3
2014. júl. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Odaát!! mindenképp. Én nagyon nagy rajongója lettem a sorozatnak. Az első két évadban csak nyomoznak a fiúk, csajoznak stb. mint két normális testvér kivétel hogy ők természetfeletti lényekre vadásznak. Aztán a 3. évadtól beindul az egész story és a részek folytatódnak, persze ott is vannak még nyomozások, de a háttérben. szoval nincs akkora súlyra fektetve az egész. Én nagyon ajánlom, ha szereted a fantasy/természetfeletti/félős filmeket/sorozatokat nézd meg! ( én márciusban kezdtem el nézni és most tartok a 8.évadnál, egyszerűen nem tudok betelni vele. )
2014. júl. 5. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Én mindhármat nagyon ajánlom!:3


Az Internátusnak főként az utolsó 2 évada lett a legjobb, sokszor csak tátott szájjal bámultam. Az első részek kicsit unalmasak, de be fog indulni a story.


Az American Horror Story-ban nekem pont az első évad nem tetszett annyira, a 2. az maga a tökély volt :DD a 3.-at háááát... azt kicsit tinilányosra vették.


AZ Odaát pedig életem sorozata :D Jobban mondva a Losttal együtt és csak az első 5 évad.. A 6. évad az ritka sz*r lett, a 7. és 8. évad az már megint jobb, a 9.-et meg még nem láttam végig.


Szóval szerintem mindhármat érdemes megnézned :D

2014. júl. 7. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek :)
2014. júl. 10. 18:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!