Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Odaát, American Horror Story,...

Odaát, American Horror Story, Internátus. Ezekről a sorozatokról vélemény? Érdemes megnézni őket?

Figyelt kérdés
Nektek tetszettek? És esetleg tudnátok mondani valami olyan sorozatot,ami izgalmas,érdekes,szerethetőek a szereplők,és van valami mondanivalója is,esetleg elgondolkodtató? A Teen Wolfot nézem most,és szeretnék nézni valamit miután végzek. :)

2014. jún. 26. 18:04
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Az Internátust én 2x kezdtem végignézni, hidd el nem bánod meg ha megnézed, nagyszerű sorozat, én egyszerűen imádom, és nem unalmas az eleje sem, sőt egy perce sem, isteni, IMÁDOOOM.Hatalmas internátusrajongó vagyok :P
2014. júl. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
100%

Az Odaátból még csak most néztem meg a 2. évadot :D nagyon tetszik.

Az AHS-ből nekem is csak az első 2 évad jött be (főként a 2. :3) a harmadikat végig se néztem

Az Internátus pedig életem legjobb sorozata.. 1 év alatt 2x néztem végig :D eddig akiket sikerült rávennem azok mind függők lettek. Elgondolkodtató, rejtélyes.. minden van benne. Nagy csattanókkal. Annyit ajánlanék hozzá hogy hogyha elkezded nézni akkor lassan nézd mert ha végig nézted akkor utána nagy hiányérzeted lesz

2014. júl. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek. :)

Végül az Internátust kezdtem el nézni...az első évad alatt még annyira nem fogott meg, de most már a 4.évadnál járok, és képtelen vagyok abbahagyni, nagyon tetszik. :)

2014. júl. 17. 17:38
 14/14 anonim válasza:
Úristen! A 3 kedvenc sorozatom! (A Hős legendája mellett :D) Na 1 év alatt hogy állsz az Internátussal?
2015. jún. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!