Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Pretty Little Liars sorozat...

Pretty Little Liars sorozat milyen?

Figyelt kérdés

Most néztem végig a Gossip Girlt, egyébként 3 hét alatt néztem végig a 6 évadát :D Tudom, függő vagyok :D

És most elakarom kezdeni a PLL-t.

Mit gondoltok róla? A PLL-t kb mennyi idő alatt néztétek végig? :D És melyik jobb, a pll vagy a gg?



2014. jún. 27. 19:43
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Édes istenem, ne vágd már magad alatt a fát! :D Még egy 12 éves is tudja (vagy legalábbis tudnia kellene), hogy az egyelőre vagy az egyenlőre a helyes!

De ha nekem nem hiszel, akkor:

http://www.gyakorikerdesek.hu/kultura-es-kozosseg__nyelvek__..


Egyébként pedig attól függetlenül, hogy EZ AZ EGYETLEN EGY ÉVAD nem tetszik EDDIG, de a többit IMÁDTAM, mi okból hagynám abba? Még javulhat. Olyan kis buta vagy! :) Az meg vicces, hogy próbálgatsz visszavágni, de mielőtt okoskodni próbálsz, talán ellenőrizd le, hogy igazad van-e!

2014. júl. 6. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
0%

1. Ne hívj butának. Lehet okosabb vagyok nálad, csak Te még nem tudod.

2. Nem vagyok 12 éves, köszönöm.

3. Mit vártál 4 résztől? Megváltást?


Remélem nem találtál helyesírási hibákat, de rögtön javíts ki, ha mégis.

2014. júl. 6. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Nem értem az utolsó megjegyzésed miértjét, hiszen te voltál az, aki "kijavított" engem - én csak megcáfoltam az állításod helyességét.

Pontokba szedem akkor már én is a mondandómat, látva a példádat:

1. Valóban nem tudhatom, hiszen nem ismerjük egymást, remélhetőleg nem is fogjuk. Viszont te sem tudhatod, lehet, hogy én vagyok az okosabb.

2. Nem azt mondtam, hogy 12 éves vagy, hanem azt, hogy egy 12 évesnek is tudnia kellene a különbséget. Vágod?

3. Gondolom csak írni akartál valami okosságot, mert a harmadik pontodnak nincs túl sok mondandója. Véleményem lehet, csak úgy, mint neked is. Neked tetszik, nekem meg nem annyira, mint az előzőek. Ettől függetlenül szeretem a sorozatot. Nem igazán értem, miért viselkedsz úgy, mint egy One Direction rajongó. Felróttam egy hibát, erre nekem támadsz.

2014. júl. 7. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

1. Lehet ismerjük egymást, bár nem hiszem. Amúgy szimpatikus az, hogy visszaírsz. De komolyan, kicsit magamra emlékeztetsz. :D

2. A kenyeret vágják (persze nem csak azt!).

3. Fejezzük be, ne OFF-oljuk a kérdést. Igazad van, beismerem (ezt nehezen írom le, de késő van és csak a telefonomat töltöm, hogy holnap feltudjak kelni, így muszáj valamire elpocsékolni a drága időmet). Szeretjük a sorozatot, így nem éri meg ezen veszekednünk, még, ha én is kezdtem. Örülök, hogy szeretitek.

4. EMISON, EMISON! 4ever!

2014. júl. 7. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Haha, oké. :D Épp az előző válaszom megírásakor gondolkodtam különben azon, hogy ennek a vitának vége lesz-e valaha, mivel úgy tűnt sem te, sem én nem akarjuk befejezni.

Nekem is tetszett amúgy, hogy folyamatosan visszavágsz, még akkor is, ha most nekem volt igazam. Én is mindig ezt csinálom :D

Emison? Hmm, érdekes lenne. Mondjuk Paiget nagyon nem kedvelem Alison mellett, de Alit szvsz furcsa lenne elképzelni leszbiként. Én Caleb visszatérésére várok :)

2014. júl. 7. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Én a 2. Évad felénél tartok már :) az első évadot 3 nap alatt néztem végig :D
2014. júl. 8. 21:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!