Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek, melyik az öt...

Szerintetek, melyik az öt legirritálóbban túlértékelt film/sorozat?

Figyelt kérdés
2014. jún. 29. 11:24
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
Sorozat: CSI NSIS Dr. Csont
2014. jún. 29. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%

Az ********* már egy többször elmesélt történetet állít úgy be, mintha teljesen új dolog lenne. Azt, hogy a valóság és egy másik világ közötti határt átlépnek többszörösen és ezért elveszik a benne élő ember és nem tudja mi már a valóság és mi a másik világ. Ezenfelül ez a film kifejezetten hype, mivel több mint 100 000 pozitív értékelést kapott, mielőtt a film megjelent volna a mozikban. Ez a marketing juttatta el oda, ahova került.

De ettől a film még igazán jó lett és nem csak a végén van benne csavar.


Számomra irritáló, hogy túlpontozott, de mégis jó film lett, míg azok, amik 10 évvel megelőzték, és ugyan azt mesélték el, le lettek húzva olyan kritikával, ami erre a filmre is megállná a helyét.


A címét azért nem mondom, mert nem kérek a megsértődésen alapuló leértékelésekből.

2014. jún. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Zongorista
2014. jún. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Második. Szerintem az Eredetről írtál.
2014. jún. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
84%

Breaking bad(szeretem de azért nem nagy szám), dragon ball( nagyon gatyi erőszakos sorozat),trónok harca( félreértés ne essék szeretem de könyvolvasóként kicsit csalódás ), south park ( láttam pár részt de kicsit erőltetettnek érzem).

Filmnek meg a star warsot mondanám( ezt is szeretem de nagyon irritáló hogy néhány ember úgy védi mintha szent ereklye lenne). Nekem ez a véleményem de sajnos olyan filmeket írtam amik miatt iszonyatosan le leszek pontozva

2014. aug. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Utolsó: Egyáltalán nem értek veled egyet, de normálisan válaszoltál, nem voltál se fölényes, se bunkó, és a kérdésre válaszoltál. Én felpontozlak ;)
2014. aug. 25. 04:55
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Tarantino bármelyik filmje

Felhőatlasz

Frozen (bár nekem is tetszett, nagyon durván túlrajongják)

2014. szept. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
94%

Macska-jaj

Borat

Üvegtigris

összes Torrente

2014. okt. 8. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!