Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek milyen a Once...

Szerintetek milyen a Once upon a time in Wonderland?

Figyelt kérdés
Most néztem végig az egész OUAT-ot és nagyon nagyon tetszett, ezért elkezdtem ezt a spint-off sorozatot is, de az első rész annyira szörnyű volt, hogy nem tudom, hogy folytassam-e. Valaki aki látta? Szerintetek?

2014. júl. 3. 22:53
 1/2 anonim ***** válasza:

Nagyon undorító a CGI, és a legtöbb jelenet háttere vetítve van. Annyira, hogy sokszor szó szerint a szereplőkön kívül minden más CGI.


[link]

[link]

[link]


A kritika is lehúzta, a nézők is:

[link]


Ha csak ezt elolvasod azzal sem vesztettél sokat. Én három részig bírtam, az eleje azzal megy el hogy a szerelmét keresi Alice, majd a szálat lezárva Jafar és a királynő körül van bonyodalom. Úgy "néztem" hogy a háttérben szóltak a részek böngészés közben úgyhogy sok minden nem maradt meg belőle, de az egész messze volt az anyasorozattól minőségben. El is kaszálták a rossz nézettség miatt.

2014. júl. 3. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia :) Szerintem érdemes végignézned , ha tetszett az OUAT (én is nemrég fejeztem be, és utána néztem a Wonderlandet)

Szerintem aranyos , és igen , tényleg fura a háttér ,de ez Csodaország , ha nem fura akkor milyen legyen ? :) és néhány OUATos szereplő is vendégszerepel ;) (illetve nem tudom biztosan de állítólag Will/Knave/Bubi szerepelni fog az OUAT 4. Évadában ;) )

Szóval szerintem nézd, én nem bántam meg , pedig úgy tűnt egészen az utolsó néhány részig , hogy meg fogom xD

2014. júl. 4. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!