Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Vámpírnaplók, szerintetek...

Vámpírnaplók, szerintetek Damon visszatér?

Figyelt kérdés

elég sok kérdés merült fel bennem így az 5.évad végén (én csak most fejeztem be)Klaus vajon visszatér?komolyan össze akarják hozni Car+Stefant? És még egy ami Stefan fanoknak sértő lehet ugyhogy bocsi. De szerintem Stefan egy papucs és csúnya is. idegesítően próbál eleget tenni Elenának még akkor is ha veszélybe sodorja ezzel. És az hogy 160 akárhány év alatt nem tudta megtanulni kontrollálni az embervérhez fűződő gyilkos énjét, szerintem ez nevetséges. Damon gonosz mert meg van bántva ami nagyon is emberi tulajdonság, és ő tényleg szereti Elenát jobban mint Stefan, mert neki mindig Elena az első, és igen emelett nem tiszteli mások életét, de mellette Elena nagyobb biztonságban van. És Stelena szerelme inkább egy mesevilágba illő szivárványokkal teli kifestőkönyvbe illik, mint egy vámpír-boszorkány(és vándor)-vérfarkas világba. Elena és Damon szerintem tökéletesen összeillik. Jó hatással vanak egymásra, igen megváltoztatja Elenát, de Elena már vámpír nem lehet az érzelgős törékeny kislány aki Stefan mellett volt. ideje volt hogy felnőjön. Remélem Stefan azon lesz hogy minél hamarabb visszahozza damont és akár még Boniet is. Akár az élete árán is... főleg az után hogy "véletlenül" hozzáért Bonihoz és így jött vissza a másvilágról...mert hogy ő segíteni akart.nyomorék...

Gondolom észrevettétek hogy kifejezetten utálom Stefan karakterét, ez van ez a vélemény alakult ki bennem.



2014. júl. 8. 15:29
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:

Ja igen és az vajon mitől van hogy Tyler nem hibridként tért vissza a másvilágról, Alarick,Stefan Elena viszont vámpírként. És azt is észrevettétek hogy Damont és Bonniet nem a sötétség szippantotta be mint pl.: Markos,Silas,Vicki.

hanem valami fehérség mint Lexit.

2014. júl. 8. 15:42
 2/26 anonim ***** válasza:
Nem tudjuk, csak reméljük
2014. júl. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 walaakíí ***** válasza:

ezen az oldalon vannak spoilerek a hatodik évadról:)

[link]

2014. júl. 9. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:

Damon nagyon fontos karakter a sorozatban . Hülyék lennének nem vissza hozni . Ami viszont Bonnie-t illeti ,ha őt vissza hozzák ,akkor azzal nagy bakot lőnek ,mert Bonnie nem 1x halt már meg a sorozatban és mindig visszatért . Ez azért már kezd unalmas lenni ,h mindenkit vissza hoznak . Az igazán jó karaktereket,mint Katherine hiba kiírni a sorozatból. Alaric-nak viszont örülök ,h vissza hozták. Stefant meg én sem bírom , mért nem látja mindenki ,h Damon jobban illik Elenához ,mint Stef ? Stefan mindig a jó döntést akarja meghozni ,mindig ő akar a jó fiú lenni , és ebből már kezd elegem lenni. Ahogy 1x Dasmon is mondta , Stefan ahelyett ,h megtanulná irányítani a vér iránti sóvárgását , inkább szembe száll az egész vámpír létével . Ez alatt a 160akárhány év alatt rájöhetett volna erre. Jó ,igaz ,h leginkább a büntudata miatt teszi ,de akkor is !

Dalena ! Az első évadtól úgy néztem ,h mikor jön már össze Damon meg Elena?!

Damon a rossz fiú , a szebb , és Elena által a jobb is.

2014. júl. 10. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Hát igen, énis már az elején vártam hogy mikor jönnek ár össze.Ha Damon nem lenne benne nem is nézném... Pont ezért csak most fejeztem be a sorozatot mert régen számtaklanszor nekiálltam de nem tetszett Stefan feje, ugyhogy abbahagytam mkielőtt megláttam volna Damont. Aztán mikor végre rászántam magam hogy végignézem és megláttam Damont egyből szerelmes lettem :)
2014. júl. 11. 12:17
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem volt semmi bajom Stfannal az első 2 évadban ,de aztán mikor a 3.ban elment Klaus-al nem hiányzott egyáltalán.

Mikor megláttam Damont ,amikor azt mondta ,h :Hello tesó ! akkor kb igy voltam ,h wow ! $$

2014. júl. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:

Természetesen nem búcsúztunk véglegesen Bonnie-tól és Damontől. Hamarosan találkozni fogunk velük, de hogy milyen keretek között, az a 6. évad rejtélye – szerencsére Julie hozzátette, hogy egyiküknek sem lesz hasonmása a sorozatban.


Az biztos, hogy valahogy benne lesznek, viszont én attól félek, hogy csak emlékképekben fognak felbukkanni:(

2014. júl. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
Emlékképként ? Max csak Bonnie fog úgy feltünni ,de ha Stefant vissza hozták ,akkor Damon-t nehogy már hagyják meghalni ! ( már meghalt :D , de akkor is ! )
2014. júl. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Azt is hallottam hogy lehet hogy emberkent fog visazajonni... De az sztem nagy bakloves lenne...
2014. júl. 16. 16:28
 10/26 anonim ***** válasza:
Vissza fog térni:)
2014. aug. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!