Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Naruto Shippuuden! Összejön...

Naruto Shippuuden! Összejön valaha Naruto/Sasuke Sakurával/Hinatával? Van valami ilyesmi rész?

Figyelt kérdés
vagy csak olyan "majdnem" rész.^^ előreeee is köszííííííí....=)
2010. jan. 7. 19:46
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Értsétek már meg, hogy Naruto a rámen standos pasas lányát, Ayame-t fogja feleségül venni, mert így ingyen lesz neki a rámen.
2013. febr. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 Deepbassnine válasza:
Kushina volt eddig a legjobb csaj benne,meg egy hasonlot rakhatnának belé...
2013. márc. 11. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Én valahogy

KibaHina

NaruSaku

ShikaTema

Nekem ez a három összeállítás tetszik a legjobban:D Amúgy állítólag a 310. részben lesz egy csók na majd ma kiderül hiszen ma jön feliratosan a Shippuden 310.rész:DD

2013. ápr. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Előző vagyok úgy értem a Sakura Naruto csók rész.:D
2013. ápr. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:

ÓRIÁSI NAGY S.P.O.I.L.E.R (TITKOS INFÓK)



naruto hinatával fog összejönni majd.a naruto-next generation-ban narutonak és hinatának lesz 3 gyereke 1 lány és 2 fiú az egyiknek a neve uzumaki minato (naruto az apjáról nevezte el,fekete haja és byakuganja lesz és 2 csík az arcán.a lány úgy fog kinézni legalábbis hasonlóan mint naruto sexy justsuja.a másik fia meg sárga hajú (róla csak ennyit tudok)


sasuke sakurával fog összejönni.de elvileg (ebben nem vagyok biztos) de sasuke valahogy naruto kezétől fog meghalni mert sasuke megkéri rá narutot hogy ölje meg.


de ezek a részek még jóval odébb vannak!

2013. dec. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!