Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Naruto Shippuuden! Összejön...

Naruto Shippuuden! Összejön valaha Naruto/Sasuke Sakurával/Hinatával? Van valami ilyesmi rész?

Figyelt kérdés
vagy csak olyan "majdnem" rész.^^ előreeee is köszííííííí....=)
2010. jan. 7. 19:46
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Sasuket semmi sem irányítja, ő alapjáraton ekkora girnyó. A szárnyas formáját meg már nem tudja felvenni, mert azt az erőt Itachi elvette tőle.
2011. okt. 15. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 Ruu válasza:

Tájékoztatlak titeket hogy Hinata nem hal meg.

És igen Sakura elmondta Narutonak, de csak azért hogy ő ne menjen vele Sasukehoz.

Szóval amiatt nem hitt neki. Viszont Hina részéről szerintem sem hitte el. :/

A fehér hajú csaj meg az egyik Movieban van. Azt nem t'om mejkben, de abban van.

rendanlex : Hinata nem hal meg. Látszik hogy túl hülye vagy a Narutohoz, de azért még pofázol...

2011. nov. 27. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 pontegylány válasza:

én tudom mindenre a választ!:D

az tény és való hogy HiNATA MEGHAL!( http://www.youtube.com/watch?v=1TsbLZxmE04)

2011. dec. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 Argetlam ***** válasza:
IStenem ,Istenem!XD Hinata nem hal meg te makk :D ha tovább nézed naruto harcol peinel hinata ott marad megtalálják sakura mondja hogy nincs komoly baja és meg gyogitja +ba ha még tovább nézed naruto legyözi peint és találkozik nagatoval aki a peineket irányitottam de ez hosszú elmagyarázni naruto meggyözi nagatot hogy ne áljon bosszút Nagato pedig arra ahsználja a szemét hogy hozzáférhessen az siteni technikához és vissza hozhassa a halálbol az elesett falubelieket XD ennyi HINATA NEM HAL MEG!!!!!!!!!!!!!!!
2012. jan. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Nem az előző vagyok, de annyit szeretnék hozzáfűzni, hogy Hinata a manga 573. fejezetében döntötte el, hogy újra szerelmet vall Narutónak a háború után.
2012. febr. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

naruto-kun.hu/manga/Naruto/573/11

naruto-kun.hu/manga/Naruto/573/12


Itt van, ezekbe határozza el.

2012. márc. 5. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim válasza:

Hát nem egyértelmű Naruto-rol szól az egész meg mióta megvédi Sakurát biztos hogy összejönnek majd meg láttátok a naruto shippuuden movie 3-at látszik hogy sakura szereti narutot meg van egy rész hogy yamato majdnem megkérdezi sakurától hogy szereti-e narutot meg itt van pár dolog http://www.youtube.com/watch?v=L1BXxE6eBjQ

[link]

2012. márc. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
De az nem a manga alapján van. Ami a mangába van az számít!
2012. márc. 9. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

naruto-kun.hu/manga/Naruto/559/7

naruto-kun.hu/manga/Naruto/559/8


Itt látszik, hogy Naruto is kedveli (nem kicsit) Hinatát. Tehát Hinata következő vallomása nem talá süket fülekre.

2012. márc. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 Puskás Bettina válasza:

Hinata nem hal meg, csak majdnem.

Remélem Naruto nem ön össze azzal a sík hülye Sakurával.

Annyira nem lehet az kreátor sem balga, hogy két hülyét hoz ösze.. Sakura annyira nem illik Narutohoz.

2012. nov. 22. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!