Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Transformers 4-et megéri...

A Transformers 4-et megéri megnézni úgy, hogy a második-harmadik részt nem láttam?

Figyelt kérdés
Az első rész annyira nem tetszett, de most hogy a negyedik részre lecserélték a teljes szereplőgárdát és a főszereplő a kedvenc színészem Mark Wahlberg, akitől mindent látnom kell ezért megnézném a 4-et, csak nem tudom hogy mennyire függ össze a előző kettővel. Aki látta a filmet megtudná mondani?

2014. júl. 17. 12:47
 1/4 Menjen a zöld kéz :) válasza:
100%

Szia!


Szerintem nem muszály megnézni lehet hogy lesz pár rész a filmbe amit nem tudsz hova tenni mert az előző részekhez kapcsolódik, de szerintem így is nézhető.

2014. júl. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Michael Bay szerint IGEN!
2014. júl. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Majd valamikor megfogom nézni.

Ment a zöld kéz ;)

2014. júl. 18. 10:19
 4/4 anonim ***** válasza:

Pfff, ne félj, ezekben a filmekben annyira lényegtelen a sztori, hogy jobb is, ha nem láttad az előzőeket. Amit tudnod kell, hogy a harmadikban lerombolták Chicago nagy részét, aztán az emberek emiatt gyűlölték meg a robotokat.


Ajánlom, a másodikat ne is nézd meg egyáltalán, maximum részegen vagy beszívva, mert olyan rossz, és történetileg is szinte teljesen elhanyagolható.

2014. júl. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!