Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek melyiket nézzem...

Szerintetek melyiket nézzem meg a Dragon Ball egész részét (sima, Z, GT) vagy a Narutot?

Figyelt kérdés
A nyári szünetre jó kis kikapcsolódásnak látszik mindkettő előzetese. :)

2014. júl. 18. 08:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
54%
mindkettõ fontos alapmû, szerintem a dragonball jobb, de a sima nehézkesen indul be.
2014. júl. 18. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Nekem a Naruto sokkal jobban tetszett, ezért azt ajánlom, de ha belekezdesz, akkor a fillereket hagyd ki.
2014. júl. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
dragon ball Z szerintem a legjobb. :)
2014. júl. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Naruto
2014. júl. 19. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Naruto magasan a legjobb anime úgy gondolom...nagyon fontos mondanivalója van...engem beszippantott a világa IMÁDOM
2014. júl. 19. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Naruto a dragon ball ra épült,ez volt az írójának kedvenc meséje,de az one piece is utánozza kicsit,dragon ball egy alapmű igazábol.Én a narutot láttam mondjuk elöbb.
2014. júl. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
én a dragon ballt többször is elkezdtem nézni de akárhogy akartam is nem sikerült érdeklődés kicsikarnom magamból. a naruto az elején és a közepén a kedvencemnek is mondhattam volna (de az igazából a one piece, utána viszont jöhetett volna) de így a végére iszonyatosan el lett rontva. egy nagy nyáltenger az egész (a rajongók erőszakoskodásának köszönhetően) és valószínűleg még ezt is tovább fogják rontani. de én még így is a narutot javasolnám mert attól még az eleje nagyon élvezetes
2014. júl. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
77%
a sima DB szerintem nagyon vicces ugyan az eleje kicsit lapos de utána egyre jobb lesz a Z pedig izgalmas a gt már kevésbé én még a narutot nem láttam elejétől a végéig de ahogy mondták a naruto írójának a DB volt a kedvence szóval én azt javasolnám elöbb de mind 2-t meg kell egyszer nézni!
2014. júl. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Dragon Ball > Naruto. Case Closed.
2014. júl. 30. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 kisfélixssj3 válasza:
Dbz-t ajánlom. Annyira megfogott, hogy elkezdtem egy saját animesorozatot (igaz még csak a képregényezésnél tartok) Valahogy van egy varázsa, oké nem tudunk tőle repülni, de érdekes izgalmas és vicces (kivéve azok a filler részek mikor goku 5 részen keresztül bíztatja barátait és azok a részek mikor nem csinálnak semmit csak állnak és néznek)Bocs hogy ezt mondom a narutó egy szar film. Db-vel jobban jársz.
2014. okt. 4. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!