Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ki a kedvenc szereplőtök a...

Ki a kedvenc szereplőtök a Trónok harcából, és miért?

Figyelt kérdés

2014. júl. 24. 14:12
1 2
 11/17 anonim válasza:

Arya,Tyrion,Jon,Jamie,Daenerys,Ned-Rob Stark

Mellék: Syrio Forel,Jaqen,Oberyn,Dario Naharis,Gendry

2014. júl. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 Séra Salamon válasza:

HHHHOOOODDDDOOOOR


ja meg Daenerys!!

2014. júl. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Dany, Arya, Sansa ( nemtom miért de érdekel, hogy mi az ő szerepe ebben az egészben), Nedet is bírtam míg volt feje, Jaime, Tyrion.
2014. júl. 30. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Sansa és Brienne, utána Jaime és Jon, de azt vettem észre magamon, hogy igazából "párosoknak" szurkolok, hogy találkozzanak, vagy hogy együtt csináljanak valamit. (értsd pl szerintem tök érdekes lenne, ha Dany és Margaery találkoznának, vagy annyira sajnáltam, hogy Tyrion és Sansa különváltak épp akkor, mikor kezdtek összehangolódni)
2014. júl. 31. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Tyrion, Arya, Daenerys
2014. szept. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
- bárki aki a jövőben megöli Dragonbitch-t
2014. szept. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nekem eddig Oberyn Martell bár nem volt POV karakter és nem szerepelt sokat sem a sorozatban sem a könyvekben szerintem olyan hös típus volt az az antihös tipus aki mindenképp bosszút áll és akik megszólják ezért sz*rik rájuk de akik szeretik azokért megtenne bármit akár mennyire is nem törödömnek tünik ;)
2015. júl. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!