Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Sword art Online-ban mi...

A Sword art Online-ban mi történt azzal a lánnyal, akivel az elején ismerekedett meg Kirito?

Figyelt kérdés
Arra a csuklyásra gondolok, mert az egyik pillanatban együtt harcoltak, utána pedig csatlakozott egy céhhez Kirito, és utána nem is láttam azt a lányt.. Mi lett vele?
2014. júl. 27. 21:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Asuna-ra gondolsz? Mert ha igen akkor valamit igen elnéztél mivel ő volt csuklyába :P
2014. júl. 27. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen, rá, viszont a 2. résznél elbúcsúznak, utána csatlakozik 1 céhhez, és ott mindenkit megölnek, utána pedig segít egy lánynak feléleszteni 1 magyarul furán hangzó madarat. :D

Itt tartok, oké, lehet, hogy túl hamar következtettem, mert még nagyon az elején járok, de legalább tetszik.

2014. júl. 28. 05:11
 3/4 anonim ***** válasza:

No igen. 2 részt kihagy Asuna ezen a részen Kirito oldaláról nézve. Azért aktív időközben ő is. Talált is magának céhet/csapatot. Ha idő közben tovább nézted, akkor már látod is szerintem. :)

Az említett két rész a 3. és 4. Az ötödikben benne lesz.

2014. júl. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Valóban addig néztem meg. :D

Idáig tetszik. :)

2014. júl. 28. 15:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!