Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mennyire durva az Árva című...

Mennyire durva az Árva című film? Megnézhető első horrorként? 13/L

Figyelt kérdés
Előre tisztázni szeretném a leszóló kommentek megelőzése érdekében, hogy nem azért szeretném megnézi, mert horror (éppen ezért tettem fel a kérdést, hogy mennyire durva), hanem mert Isabelle Fuhrman játszik benne, és az utóbbi időben "rajongója" lettem.

2014. júl. 29. 19:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Horror kategóriába sorolják általában de szerintem egy kemény thriller inkább jó pár sokkoló jelenettel./ezzel persze sokan biztosan vitatkoznának de én így érzem/Nekem pozitív meglepetés volt amikor megnéztem,nem vártam hogy ilyen jó lesz.A főszereplő kiscsaj nagyon jól játszik,izgalmas,végig fenntartják a feszültséget és csattanó is van a végén,jó film.Szerintem megnézheted de azért készülj fel idegileg,vannak benne húzós részek.
2014. júl. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2014. júl. 29. 22:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!