Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek melyik a legjobb...

Szerintetek melyik a legjobb rész (ek) a Teen Wolf sorozatból?

Figyelt kérdés

2014. júl. 31. 12:37
 1/4 Nóri0904 válasza:
A 3. évad utolsó pár részei mondjuk az utolsó 4 eléggé izgalmas és mond megjelent a 4. évad és is abból szerintem az első rész nem sikerült olyan jól de a többi nagyon jó lett
2014. aug. 1. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A harmadik évad utolsó részei voltak a legjobbak! Nekem most a negyedik évad kezdése nem jön be annyira, de azért nézem. :)
2014. aug. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem egyértelműen a 3x06 és nem csak jó, de másmilyen is. :)
2014. aug. 10. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
rengeteg kedvenc részem van,de a legjobb az egyértelműen az,amikor a 3x20-ban stiles és malia szeretkeznek:) nem azért,mert szexelnek és hú,de durva,meg ilyesmi,hanem mert nagyon szépre sikerült az egész jelenet. nagyon jók a 3. évad végén is a jelenetek,ott tuti ki fog rázni téged a hideg:D,a 4. évad első részében a malia-kira tánc,a 4x03-4x03-ban pedig irtó vicces részek vannak:D ezeket mindenképp nézd meg:)
2014. aug. 18. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!