Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » The Walking dead kerdeseimre...

The Walking dead kerdeseimre kaphatnek valaszokat?

Figyelt kérdés

1) Az elso evadban, az elejen amikor a fohosunk beer Atlantaba, eszre veszi a felhokarcolo tukrozodesebol, hogy arra repul egy helikopter. Ezt a tobbiek nem hiszik el neki. Mindenki ugy gondolja, hogy egyedul vannak a vilagon.

A masodik evad vege fele megint elojon visszaemlekezes cimen a jelenet, amibol kovetkeztetik, nem a fohosunk miatt szambaztak oda a jarkalok, hanem a helikopter hangjara.

Ennek a jelenetnek lesz kesobb valami jelentosege?


2) Mitol van az, hogy nemelyik jarkalo csak beleharap a masikba, nemelyik meg szettepi az aldozatat?


3) Lory a masodik evad vegeben ellenseges a ferjevel, amikor kiderul mi tortent a legjobb barattal.

Teljesen elfordul ferjetol vagy megmarad a hos asszony szerepben?

Szerelmes volt a jo baratba?


4) Shane ugyeskedik a 2.evadban szinte vegig.

Fohosunknek ez nem tunik fel vagy Lory terhessege miatt nem 'izgatja' es csak a leendo gyermeke szamit, senki mas?


5) Sophia a pajtaban bujt el a jarkalokat bezartak oda vagy mar ugy fogtak be, hogy jarkalo lett?

Az oreg miert nem mondja el mar az elejen, hogy ne keressek a gyereket?


6) Mi jelentosege van az auto szelvedojere irt uzenet mutatasanak az evad vegen?


7) Daril mi okbol kereste Sophiat olyan lazasan? Miert akarta minden aron megtalalni?

Ennek van jelentosege vagy csak a karakteret el kellett valahogy foglalni?


2014. aug. 4. 06:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

1. A helikopter valószínűleg ugyanaz ami a 3 évad elején lezuhan.


2. Gondolom attól függ hogy épp milyen kedvük van.


3. Nincs jelentősége, mivel a jóbarát meghal a 2. évad végén, Lory pedig a 3. Évad elején.


4. Feltűnik neki, csak nem akarja elhinni, ezért csapdába csalja shanet és kinyírja.


5. Már járókelő volt amikor bezárták, valószínűleg a nocsárban szedték összze, de ők nem láttak róla képet, nem tudtàk hogy néz ki.


6. Az évad végén kiderül hogy mindenki eleve fertőzött, akár megharapják, akár nem, ha meghal, átváltozik. Ezt mondta a kutató a sheriffnek az első éva végén.


7. Bele van zúgva Sophie anyjába. A 4. Évadban majdnem össze is jönnek.

2014. aug. 4. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

1.-re nem tudom a választ. De egyetértek az előző hozzászólóval,ha csak nem lesz később jelentősége.

2.Ha sokan megrohamoznak egy embert,akkor széttépik,de ha egy vagy kettő, akkor csak beleharapnak,mert nyilván védekezik az illető és még tud is 1-2 walker ellen.

3.Lori számomra kettős személyiség.Van amikor kifejezetten rendesnek tartom, van amikor meg egy hülye p....

Habár Shane-el voltak bajai és a férjét ő uszította rá ,szerintem a lelke mélyén szerette. Pedig ő indukálta ezt az egészet.-.-

4.Egy idő után feltűnik, de Rick elég nyugodt természet,főleg az első három évadban és mivel Shane a legjobb barátja, így próbál vele szemben megbocsátó lenni és eleve elnézőbb is.Amikor megölte az is nagyon megviselte,pedig Shane az életére tört.

5.Sophia nem hiszem,hogy bement volna abba a pajtába. Ő fogták el.Hershel titkolta ,hogy mi van a pajtában ,ha egyáltalán tudta,hogy azt a kislányt keresik valószínűleg Rickék.Hershel nem úgy tekintett még akkor a járkálókra és tudta ,hogy Rickék kiakadnának ,ha megtudnák vagy megölnék a halott rokonait.

6.Arra, gondolsz mikor Sophiát keresték és hagytak neki üzenetet? Csak gondolom megmutatták, hogy a kislány nem ért oda már soha, minden érintetlen.Érzékeltetik a nézővel.

7.Szerintem is vannak érzései Carol iránt,de szerintem azért is ,mert Daryl akármilyen agresszívnak és mogorvának is lett beállítva, átérezte Carol helyzetét.Daryl az anyjától ugye nem kapott szeretetet,Carolban meg lehet ilyen minta anyát látott,és sajnálta,hogy a kislányát is elveszítette.Nem mellesleg Daryl az a fajta karakter, aki a csapatért mindent bevállalna,a társaiért,főleg ha egy gyerekről van szó.

2014. aug. 4. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Azert nem ertem a Rick-Shane-Lory felallast, mert elvileg Lory es a ferje megbeszeltek, hogy mi volt, mi tortent. Lory elmondta, hogy halotnak hitte ot es ezert volt Shane a 'menedek' szamara. Shane meg a vegen Ricket okolta (szerintem), hogy felebredt es eletben maradt. Nyilvan nem tudta, hogy ez tortenik, de akaratlanul is megmentette a korhazban, amit szerintem o meg is bant.

Lorry meg az evad vegen batoritotta is Shanet, hogy majd beszel Rickkel, stb..

Igy Shane erezhette ugy, hogy lepnie kell, mert csak akkor lehet Lory az ove.

Carl meg teljesen atvette Shane viselkedeset, mintha az apja lenne.

2014. aug. 4. 09:45
 4/5 anonim válasza:
2. Vagyok. Lori szerintem nem tudta eldönteni.Shane iránt is vonzódott,Rick meg a féjre ,a gyermeke apja ,akihez ragaszkodik.
2014. aug. 4. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
5) Az öreg elmondta hogy Otis zárta be a pajtába a járkálókat aki ugye meghalt így nem tudta elmondani.
2014. aug. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!