Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tudnátok normális válaszokat...

Tudnátok normális válaszokat adni a kérdéseimre?

Figyelt kérdés

1:Szeretnék magamnak venni egy kiskutyát. Mindenképpen keveréket. Van már egy menhelyi kutyánk. Megint menhelyről hozzak,vagy nézzek hirdetésből? Azért,mert a mostani kutyinkat gazdi rakta a menhelyre. Vele amúgy hoztunk egy másikat is,csak az meghalt.:( És nagyon rossz volt,mert 2 hetesen találták. mi egy évesen hoztuk. És ha most hoznék egy 2 hónapos kutyut,(tudom,hogy egy kutya életében az első néhány hét a legfontosabb) az nem lenne lelkileg ratyi? :-)

2.Nem túl késő most kutyát venni?

3. És mennyi az esélyem arra hogy 11 évesen tudom tanítani,egyedül,és teljes felelősséget tudok érte vállalni?

4. Hogy vegyem rá a szüleimet? Már egész jól haladok! :-)



2013. szept. 2. 15:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Amíg az utolsó pont nem teljesül, tedd talonba az első pontot.
2013. szept. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%

Az elsőnek igaza van, elöbb a szüleiddel beszéld ezt meg.

Hogyha teheted akkor inkább menhelyről hozdel azt a kutyust amelyiket szeretnéd. Az meg hogy felelősséget tudnál-e vállalni az meg csak rajtad múlik..

2013. szept. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

1.Én a helyedben menhelyről hoznék kutyát. :) Ha gazdától veszel,azt lehet,hogy más is megveszi,és jó helye lesz,de a menhelyi kutyáknak ez egy esély lehet. Sokkal jobb lenne nálatok neki,mint ott.

2.Nem késő :)

3.Ha akarod,akkor meg tudod tanítani. Rengeteg befektetett munka szükséges,de megéri :)

4.Mondd el nekik,mennyi kutyát dobnak ki otthonról,milyen rossz a sorsuk. Lehet a menhelyen is fognak meghalni egyesek. Ti (ha jó az anyagi körülményetek) tudtok örökbe fogadni,azaz segíteni nekik. Nagyon meg tudják hálálni. Sok sikert hozzá! :) Remélem segítettem

15/L

2013. szept. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

menhelyről te 11 évesen nem hozhatsz ki kutyát.

Miért nem a mostani kutyátokkal foglalkozol? Az fel sem merül, hogy esetleg a mostani kutyátok nem túri el az új kutyát? Ezt a problémát 11 évesen nem tudod megoldani az biztos, úgyhogy a szülők nélkül ne is próbálkozz.

2013. szept. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A szüleimet már egész jól meggyőztem,anya engedékenyebb ilyen téren,és már ő is gondolkozott rajta. A másik kutyánk pedig elég jól él,mert minden nap viszem sétálni.És minden hétvégén jön velünk kirándulni. Csak kettő kutyit hoztunk a menhelyről,és az egyik már nincs meg,mert elpusztult,és a kutyunk most egyedül van egész nap,ezért kéne neki egy társ. A kiskutyát pedig tudom gondozni és fizetni is. Mindenestül.
2013. szept. 3. 13:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!