Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ezeket a sorozatokat nézheti...

Ezeket a sorozatokat nézheti fiú is vagy igazából lányoknak van kitalálva és csak lányoknak tetszik?

Figyelt kérdés

Gondolok itt a Vámpírnaplókra,The Originalsra,True Bloodra.

Eddig ezeket a sorozatokat láttam:Game of Thrones,Shameless(US),Teen Wolf,Walking Dead.

A másik,hogy olyan sorozatot tudtok mondani,aminek még csak 1,2 évada van és biztos lesz újabb?Imádok várni hetente részekre,nekem fokozza a drámai hatást meg minden :D

Előre is köszi.



2014. aug. 13. 11:17
 1/10 anonim ***** válasza:
21%

Nézheted, legfeljebb b*zisnak fognak tartani...

Azt nézel amit akarsz, csak ne nagyon reklámozd az ismerőseidnek. :D

2014. aug. 13. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%

Ritkán nézek tévét, de akkor megnézem a született feleségeket is :D Azt nézel ami érdekel annyi..


23/F

2014. aug. 13. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Nem arra gondolok,nyilván azt nézek amit akarok,csak hogy igazából ez csajos sorozat-e,vagy azért van benne olyan is ami fiúnak is tetszhet? :D

Nem akarom mindenáron megnézni,csak akkor ha ez fiúnak is tetszhet :DD

2014. aug. 13. 12:00
 4/10 anonim válasza:
Nem értelek am, lehet ami nekem nem tetszik benne, az neked igen. Nézd belőlük részek és majd meglátod h tetszik vagy nem... De biztos nincs meghatározva h csak Nő v csak Férfi nézheti :D ember..
2014. aug. 13. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Jó ok,tudom végül is hülye kérdés,csak arra gondolok,hogy Alkonyat szint-e vagy normális.Tehát,hogy ne az legyen a legkomolyabb rész a sorozatba,hogy András megcsalja Pirikét és ezért Pirike féltékenységből éjszaka egy serpenyővel leüti Andrást :DD

Ezért kérdeztem,de mindegy megnézek pár részt hátha.

2014. aug. 13. 12:16
 6/10 anonim ***** válasza:

A True Bloodról nem tudok nyilatkozni, nem néztem, viszont azt olvastam róla, hogy egész jó.

A Vámpírnaplókat néztem kb. az 5. évadig. Szerintem simán belevághatsz. Az Alkonyatnál fényévekkel jobb, de egy idő után én már olyannak éreztem, mint egy szappanopera (persze a jobbik fajta), de lehet, hogy azóta már visszatért a régi jó stílusához. Én adok az 5. évadnak még egy esélyt az biztos. A karaktereket megkedveltem, nem hagyom őket magukra. Szerintem nem csak lányoknak való. Abszolút nem.

A The Originalsról senki se mondta, hogy lányos lenne. Remek sorozat, de mindenképpen csak akkor nézd, ha láttad a Vámpírnaplókat addig, amíg elindították ezt a spin-offot.

2014. aug. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nézheted, de nem fiús sorozatok. Én néztem a Vámpírnaplókat is meg a True Blood ot is, kb. 3-3 évadot de semmi durva nincs benne, mindegyik közepébe egy csaj van meg a szerelmi háromszög, nagyon unalmas, semmi kemény durva jelenet :/ De persze mindenkinek mások az igényei, szerintem túl tinisek ezek a sorozatok. Amúgy ott van a Grimm az egy jó sorozat és még fut.
2014. aug. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Igen, ezek a sorozatok már meg vannak pecsételve a "lányos" jelzővel... Igen, ha egy fiú nézi, mindenki azzal jön, hogy b*zi, de szerintem ez már csak a "divatcikizés"... Valóban ezek a sorozatok, mint mondjuk, hozzuk példába a Teen Wolf, sokkal inkább a fiúkra van orientálva, mint a lányokra... Lásd mondjuk, egy félintim jelenetnél, ( és tényleg csak ilyen eldugott célozgatás ) nem a lány felsője kerül le először, hanem a fiúé. De ettől függetlenül, szerintem teljesen rendben van, ha egy fiú ilyen sorozatokat néz, mert ugyanakkor érdekes, izgalmas is lehet. Inkább téma függő, pl. Fiú aki megnézi a Teen Wolfot, de a Vámpirnaplókat már nem. A téma ugyanaköré fonódik (Vérfarkas - Vámpír - a szokott Twilight sztori) de mégis az egyikbe megfog a cselekmény, a másikban annyira nem.
2014. aug. 14. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ezek tényleg lányos sorozatok, de szerintem ha egy lány megtudja, hogy ilyeneket nézel, nem melegnek fog tartani, hanem lesz egy közös témátok. (Értem én ezt a Vámpírnaplókra, Originalsra és True Bloodra).
2014. aug. 15. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nem lenne gáz ha megnéznéd őket ráadásul True Blood még sexxel is tele van és amíg nem a Violettát nézed addig szerintem nem lehet nagy baj...

olyan sorozat aminek lessz 2.évada a The 100-at tudom

2014. aug. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!