Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mikor jön össze bella edwardal...

Mikor jön össze bella edwardal a könyvben?

Figyelt kérdés

2014. aug. 14. 18:48
 1/5 anonim ***** válasza:
51%

Én olvastam az mind a négy könyvet még az Éjféli Napot is, nyugodtan kérdezz tudok idézni a könyvből.

De ezt a kérdésedet is bővebben kifejthetnéd, mert nem nagyon értem.

2014. aug. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Nem nagyon értem ezt a kérdést..oldalszámot kérsz vagy mi ??

Fokozatosan jönnek össze a könyvben.(a film egyébként teljesen eltér a könyvtől..a könyv sokkal hosszabban mutatja be ezt a történetet és érzelmesebb is)

Már kb. amikor Edward elvitte Bellát a tisztásra,azután már összejöttek...de ezt nem lehet ezt így elmondaani..olvasd el és megtudod !! ;)

:D

2014. aug. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
oldalszámot kérek igen.
2014. aug. 18. 15:55
 4/5 anonim ***** válasza:

Oldalszámot???

Fokozatosan "jönnek össze", nincs oldalszáma.

Egyáltalán mit értesz PONTOSAN azon hogy összejönnek? Mert akkor talán még segíthetnék.


A keresőbe beírod hogy: alkonyat pdf--> letöltöd azzal a kis gombbal a jobb felső sarokban. -->megnyitod--> van egy kis távcső az eszköztárban vagy ha nincs akkor megkeresed azt hogy "keresés" arra rámész--> majd beírod azt a szót amit keresni szeretnél így kidobja a találatokat.

Én is így szoktam vissza keresni.

Amennyiben nem sikerül letölteni az sem baj, szintén kereső, alkonyat pdf majd kijelölsz egy szót --> utána jobb egérklikk másolás összes vagy kijelöl mindet---> miután kijelölted az egész könyvet nyitsz egy wordpadot vagy egy jegyzettömböt vagy wordöt tök mindegy--> oda beilleszted --> majd szintén a keresés vagy a távcsőre kattintasz és beírod azt a szót/szavak amiket keresel.


Írj ha kell segítség vagy ha eltudod magyarázni hogy mit akarsz.

2014. aug. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
port angeles után járnsk vagy nem?
2014. aug. 18. 17:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!