Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » PLL nézők! Szerintetek is...

PLL nézők! Szerintetek is elképzelhető ez a teória?

Figyelt kérdés

SPOILER!!!


Arra gondolok, hogy Alison A. Eleve úgy kezdődött a sorozat, hogy "I'm still here, bitches. -A" E volt az első SMS. És most is Alinek egyre több titka van a lányok előtt.



2014. aug. 18. 09:19
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Egyébként akárki is ölte meg Monát, nem tudja, hogy Mona telefonon már átadta az infót Arianak. De ez annyira irreális.... fényes nappal valaki fekete köpenyben bemegy Monához, legyilkolja, kijön a hullával, azt elteszi a csomagtartóba és egy ilyen kisvárosban, ahol mindenki ismer mindenkit, ez senkinek sem tűnik fel, senki nem látja az arcát, hogy feljelentést tenne.
2014. aug. 28. 09:12
 12/16 A kérdező kommentje:

Ez most gigaspoiler lesz!


Ugye a sorozat egy könyvsorozaton alapul. Nem olvastam a könyveket, de elvileg ott Alisonnak van egy egypetéjű ikertestvére, Courtney DiLaurentis. Lehet, hogy a TV sorozatban is ezzel folytatódik majd. Volt is egy utalás egyébként a második évados halloween-i rész elején, mikor az ikertestvérek közül az egyik megöli a másikat.

2014. aug. 28. 13:30
 13/16 anonim ***** válasza:
Igen, de az írók azt mondták, sőt maga az Alisont alakító színésznő is bejelentette, mert már nagyon sokan zaklatták ezzel, hogy Alisonnak nincs ikertestvére, nem a könyv alapján folytatódik a sorozat. Aztán azt is mondta, hogy valaki másnak viszont van. Szerintem a négy csaj (Arya, Spencer, Emily, Hanna) közül valakinek lesz ikertesója.
2014. aug. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

vagy Ezranak, Calebnek (úristen ez meg magyarázná, hogy miért olyan más amióta visszajött!!!!) Vagy Tobynak... vagy akár Paigenek.

ÚÚÚÚ most már azt hiszem, hogy Calebnek van ikertesója. MonteCitoban megtalálta, de nem szólt róla senkinek. Vagy lehet, hogy az igazi Caleb meghalt Ravenswoodban, és az ikertesója átvette a szerepet aki igazából gonosz. Vagy nem tudom :D kezdem túlzásba vinni azt hiszem :D :D

2014. okt. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Calebbel meg Mirandával volt valami Ravenswoodban, mert mindketten megtalálták a sírjukat. És Caleb ottartózkodásáról annyit tudtunk meg, hogy Miranda meghalt. A lányok sem tudnak a sírokról, szóval az szerintem még az 5. évadban kiderül.
2014. okt. 14. 09:50
 16/16 anonim ***** válasza:
Semmi kétség, Jasonnek lesz ikertestvére; méghozzá Charles. Ti találtatok jeleket? Én csak a Charlmanget.
2015. ápr. 20. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!