Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Veletek volt már ilyen? (the...

Veletek volt már ilyen? (the walking dead)

Figyelt kérdés
Nemrég nézem a sorozatot és sokszor van olyan hogy egy rész végén fura érzésem van.Pl.: most láttam a 2.évad 3.részét, amiben az nagyon mélyen érintett hogy Shane meglőtte Otis lábát,hogy saját maga elmenekülhessen. Szóval veletek is szokott ennél a sorozatnál lenni hogy miután megnéztétek sokat gondolkoztok, és beleélitek magatokat? Most is az megy a fejemben hogy "Úristen, hogy tehette" meg "huuhh ez rohadt durva" stb... Most egy kicsit le vagyok sokkolva, mármint nem is tudom hogy mondjam fura érzés. Tehát eléggé belemélyedek a sorozatba! Ti is?

2014. aug. 23. 21:47
 1/6 anonim válasza:
Ez természetes(szerintem).Bár én nem nézem a Walking dead-et,de már el akartam kezdeni.Én minden sorozatba belemerülök és még napokat agyalok rajt.
2014. aug. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Volt már velem is, bár a Walking Deadnél nem annyira, talán a 4. évadban, sőt igen a 4. évadban volt egy rész, na az sokkolt le igazán. De a többi sorozatnál rendszeresen van ilyen. Ezeket a pillanatokat tök tudatosan rendezik bele, hogy odatapadj a képernyő elé:)
2014. aug. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Persze,ettől is jó egy sorozat,hogyha letud sokkolni,megtud hökkenteni,van min agyalni.
2014. aug. 23. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Volt, de a Walking Dead nél állandóan az elalvás ellen küzdöttem. Vagy a tekerőt b#sztam meg, vagy majdnem bealudtam. Barátok közt véresen zombikkal, fuckyeah
2014. aug. 24. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
én tulajdonképpen állandóan agyaltam WD epizód után hogy egyszer a való életben kitörhet az apokalipszis fertőzés útján és olyan badass lennék mint Daryl Dixon :D
2014. aug. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Tökéletesen megértelek.

Én szemrebbenés nélkül végig néztem az előző nyolc részben az öldöklést, a durvaságot, a halálokat, aztán eljött az a rész, amiben Otis meghalt, és az annyira lesokkolt, hogy alig jutottam szóhoz. Igazából Shane-nek tényleg nem volt sok választása, ha nem ezt teszi, talán mind a ketten meghalnak, de akkor is...

Nem is tudom négy évadon keresztül volt-e még olyan jelenet, amin annyira elgondolkoztam, mint Otis-on, akit ráadásul nem is ismertünk.


Ui. nagyon várom már az ötödik évadot, és örülök, hogy megmaradt a színvonal.

2014. aug. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!