Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Kinek mi a véleménye a Ki...

Kinek mi a véleménye a Ki vagy doki? (Doctor Who) 8. évadjáról eddig?

Figyelt kérdés

Kinek mi a véleménye a Ki vagy doki? (Doctor Who) 8. évadjáról eddig?


Mit szóltok az évad-nyitóhoz?



2014. aug. 26. 17:14
1 2 3
 11/22 CukorHero ***** válasza:
Igen ezt is láttam már.
2014. aug. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

# 8


A mester elméje nem ezért bomlott meg, erre 2-3 évaddal ezelőtt, vagy régebben utaltak, bár tény hogy nem tudom neki hány regenerációja volt már, az mondjuk nagy kérdés, vissza tud-e/fog-e még térni :)

2014. aug. 29. 15:38
 13/22 anonim ***** válasza:
Tudom, a dobolás, csak épp arra a klasszikus szériában semmiféle utalás nem volt, pedig elvileg még gyerekkorában ültették a fejébe. Ezért gondolom, hogy lappangott, és a "korral" jött elő neki. Én úgy számolom, hogy ez legalább a második a regenerációs ciklusa és már vagy négyszer támasztották fel halottaiból, ami azért gondolom megviseli a jellemet :) Előbb-utóbb biztos visszahozzák, ő majdnem annyira alap gonosz,mint a dalekok.
2014. aug. 29. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

Azért akad még kérdés, pl. ki is az a Missy :)

SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER

Elméletek akadnak, de semmi konkrét...

[link]

SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER

2014. aug. 29. 15:57
 15/22 A kérdező kommentje:

#13

Hát igen, hagynia kellett volna az idők végén a mestert :D

Bár azért amikor legutóbb elvileg meghalt, akkor segített a doktornak. van olyan elmélet is hogy SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER Missy a Mester regenerációszerűsége vagy helyettesítője de azt is mondják hogy ő River Song, nem lehet tudni SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER

2014. aug. 29. 16:00
 16/22 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy olyasvalaki lesz, akit korábban ismertünk (ha meg mégis, akkor inkább Clara egyik idősebb másolata), de majd kiderül :)
2014. aug. 29. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Egyébként az elméleteket szvsz fölösleges spoilerezni, mert ha be is válnak, azt úgysem lehet előre tudni :)
2014. aug. 29. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

Lehet hogy az elméletet felesleges SPOILER jelöléssel ellátni, viszont van aki nem látta még az első rész, és kár lelőni a poént hogy a végén lesz valaki, mindenesetre nyitottam neki külön témát SPOILER jelöléssel

http://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__filmek-sorozatok__..

2014. aug. 29. 16:40
 19/22 anonim ***** válasza:

Nekem tetszett az első két rész. Capaldi hamar kedvencemmé vált, kb. azt kaptam eddig tőle, amit elvártam. Nem csalódtam benne. Matt Smith után frissítő. Smith Doktorát nagyon lassan tudtam megszeretni, Capaldi úgy néz ki, közelebb áll hozzám.


<!SPOILER!>


A dinoszauruszt én is feleslegesnek tartottam, ráadásul a CGI kicsit gyenge volt. De több helyen is egyébként, valahogy a számítógépes effektek nem annyira jók eddig, mint az előző évadokban.


Nekem az tetszett, hogy Clara vívódik az új Doktort illetően, illetve Matt Smith kis jelenete külön jót tett az egésznek. Picit az epizód elejét lassúra vették szerintem egyébként.


Érdekes az a Missy-féle szál, kíváncsi leszek, mit hoz ki belőle Moffat.


Ott volt a második rész, az Into the Dalek, jobban tetszett, mint az első rész. És talán korai ítélkezni, de eddig jó volt a részek tempója. Főleg a 2. rész esetén. a 7. évadban úgy éreztem, hogy szépen lassan kezdődik, bontakozik ki a cselekmény, majd idő hiányában hirtelen össze lett csapva a vége, elég sok résznél így volt. Néhány rész esetén 60 perc kellett volna. Remélem, itt nem lesz ilyen. Eddig tetszik a dolog.


Kíváncsi leszek erre a Danny Pinkre is.

2014. szept. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Nekem bejön. A Doctor Whoban eddig pont az volt a pojén, hogy nem ez a klasszikus lávsztori volt, hanem valami más, több, rétegeltebb.

David Tennant Dokijában pont ezt nem szerettem, ez a nyáladzás Rose körül olyan egyenlőtlen volt...Riverrel meg én nem érzetem a kémiát köztük. Jobb ez így, hogy nem egy ilyen modellarcú szépfiú a doki.


Én imádom Capaldi partiszemöldökét. Az igazi az lenne, ha valahogy rávennék Leonard Nimoyt (na jó Zac Quinto is jó) hogy jöjjön már vendégszerepelni, és akkor rángathatnák egymásra a szemöldöküket, a rajongók meg félrenyelik a fish and chipset.

2014. szept. 5. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!