Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Need for Speed-re miért...

A Need for Speed-re miért mondják sokan hogy rossz film?

Figyelt kérdés

Mert megnéztem és annyira nem is volt rossz mint ahogy mondták.

Akinek nem tetszett mi baja volt vele? A színészek vagy maga a történet?


2014. aug. 31. 11:38
 1/2 anonim ***** válasza:
15%

Annyira nem is rossz, de a jótól is messze áll. Színészek...ebben voltak? Max amatőrök. :)

Történet semmi, csak egy csomó kocsi. Ez persze nem nagy gond, egy ilyen című filmnek kocsikról kell szólnia. Hogy pozitívumot is mondjak, szerencse, hogy a luxuskocsikat szerepeltették, nem a tyúning vackokat.


Amúgy ha jó autós film kell, inkább nézem a Vanishing Point-ot. Nálam még mindig az az etalon, és ahogy nézem a mostani felhozatalt, egy jó ideig az is marad.

2014. aug. 31. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 daMisch válasza:
Nem tudom mi vele a bajuk az embereknek, én imádom, a sztori elég megható, én úgy gondolom hogy egy autós filmben legyenmán' tuningmegluxusmegmindenkarajcucc! Bár szerintem attól hogy nem olyan híres színészek, kellően profik! Jó a rendezés, egyszóval egy zseniális film, de csak aki igazán szereti az autókat, a versenyzést stb. az érti, és tudja rendesen értékelni.
2014. aug. 31. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!