Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a címe egy kb.5 évvel...

Gladiusz kérdése:

Mi a címe egy kb.5 évvel ezelőtt az RTL-en, szombaton reggel 10-től leadott őslényes sorozatnak?

Figyelt kérdés
2014. szept. 5. 12:43
 1/6 anonim ***** válasza:
őslények országa ?:-) esetleg..én csak arra emlékszem :-)
2014. szept. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Esetleg az Őslények kalandorai
2014. szept. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Kösz, de nem ezek voltak, nem rajzfilm, és valami hosszú neve volt, arra emlékszem. Az volt a téma, hogy egy csapat visszamegy az időben, és elfognak egy állatot, amit visszahoznak egy vadasparkba...
2014. szept. 5. 15:36
 4/6 anonim ***** válasza:
2014. szept. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Rendben, ez az, köszi, de hol lehetne megnézni az összes részt magyarul, mert csak 10 perces előzeteseket találtam...
2014. szept. 5. 16:22
 6/6 anonim ***** válasza:
Ncoron fent van, de ha nincs fiókod, akkor a filmvadász oldalról is le tudod tölteni (linket itt nem enged a rendszer). Összesen kb 3X1 GB, kell hozzá türelem, de nem halottak a linkek, kipróbáltam.
2014. szept. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!