Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik sorozatot nézzem meg?

Melyik sorozatot nézzem meg?

Figyelt kérdés

Walking Dead

Trónok harca

American Horror Story


Eddig a Terminátor sorozat a kedvencem! Melyiket nézzem meg ?



2014. szept. 14. 19:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Első kettőt tudom ajánlani.
2014. szept. 14. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%
The Walking Dead, nekem a GoT az túl beteg :D Am, ha nem láttad még a Breaking Bad-et akkor azt! És ezek közül bármelyik mellet is döntesz azt eredeti nyelven KELL(!) nézni :)
2014. szept. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Trónok harca :)

A közeljövőben fogok a másik 2-nek is neki kezdeni!:3

2014. szept. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Walking dead kedvenc sorozatom szóval azt ajánlom :) Trónok harca is jó de ha lehet előbb olvasd el a könyveket mert mérföldekkel jobbak. A harmadikat nem láttam.
2014. szept. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mindet:D

De ha a terminátor a kedvenced, akkor leginkább a Trónok harcát ajánlom!

2014. szept. 16. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
73%

Mindet érdemes megnézni, mert zseniális sorozatok.

TWD nagy előnye, hogy szinte biztos megkedveled majd valamiért, van benne horror, kaland, karakterfejlődés...én ezt nézném meg először, mert szerintem a három közül ez a leglájtosabb, a legkevésbé beteg, plusz októberben indul következő évad, nézheted hetiben.

AHS már jóval borultabb mint TWD. Nem annyira ijesztgetős horror, hanem inkább sokkolni akar. Minden évad egy-egy külön történet, nem is muszáj sorban nézni az évadokat. A legjobb a második, az Asylum, ami egy elmegyógyintézetben játszódik, Coven a leggyengébb. Itt a színészi alakítás jobb mint TWD-nél.

GOT-ot magát a sorozatot nem láttam, csak a könyvet olvastam. Egyértelműen ez a legjobb történet, és a karakterek is itt a legárnyaltabbak. Én is most tervezem majd ledarálni a sorozatot is, a könyvet már olvastam. Ajánlom neked is, hogy előbb olvasd el, ha nem zavar, hogy nagyon hosszú és szerteágazó, rengeteg nézőpontkarakterrel (nekem pont ezért tetszik, de hát ízlések és pofonok).


Zárójelben még korábban írták hogy Breaking Badet is nézd meg, tényleg érdemes, egyik legjobb dráma amit valaha láttam.


Remélem segítettem valamennyit.:)

2014. szept. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!