Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Violetta. Ki a kedvencetek és...

Violetta. Ki a kedvencetek és miért? Kit szerettek a legkevésbé és miért?

Figyelt kérdés
Olyat írjatok aki a Studio21-be jár! Köszi:)

2014. szept. 26. 19:44
1 2
 1/16 anonim válasza:
48%
Nekem Tomas a kedvencem :)
2014. szept. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Én Tomast utálom a lrgjoban,mert olyan nyomi.
2014. szept. 27. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
juuuuj enis Tomast imadom :D annyira cuki es olyan jol gitarozik<3<3<3<3fujj Leon nagyon bunko utalom azt a sz*roldalra lenyalt haját ( ES MIELOTT VALAKI ELKEZDENÉ TUDOM H A TOBBI EVQDBAN MAR NEM LESZ ILYEN A HAJA
2014. szept. 27. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 qktqkt ***** válasza:
64%

León és Federicoo! <3 Leon mert annyiraaa, de annyira helyes, és olyan cuki az akcentusa :)) <3 És Federico... nemtudom, ő is jó, jól néz ki! ;)

Akit a legkevésbé kedvelek, az Alex!! >:( Még nem nagyon ismerem azt a srácot, és bár nem tűnik veszélyesebbnek Diego-nál vagy Tomas-nál... de mivel többek között miatta (is) szakít León és Vilu a 3. évadban nagyon nem jön be!! Ja, és nagyon nem tetszik a hangja...

2014. szept. 27. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 violetta 2002 ***** válasza:
81%

leon és federico borzasztóan tetszik.

legkevésbé pedig tomast utálom.olyan bunkó,de egy kicsit helyes.

ludmillát az 1.évadban utáltam a többiben már nem,mert kezd jó lenni

2014. szept. 27. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
50%

nekem a lányok közül Violetta a kedvencem és Ludmillát utálom mert mindig rosszat csinál Vilunak.

A fiúk közül Tomas a kedvencen mert olyan cuki és Leónt utálom.

2014. szept. 27. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Lolitaa04 ***** válasza:
nekem a lányok közül Violetta, Francesca azért mert olyan szép és nagyon jó a hangja a Violettának Franceska meg aranyos azért szeretem. . a fiúk közül Federico, Diego azért mert nagyon helyes pasik meg a hangjuk is nagyon jó.
2014. szept. 27. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Nekem a kedvencem.

Violetta 1 -ből:

Camila és Maxi


Violetta 2 -ből:

Diego

León

Violetta

Camila

Ludmila

Federico


Violetta 3 -ból:

Ludmila

Camila

Violetta


De a fő kedvenceim Mechi (Ludmi) és Tini (Vilu)


Akiket utálok:

Thomas, Jackie, Esmeralda, Braco, Napo, Broadway

2014. szept. 29. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Violettát azért mert egy nagyon tehetséges és kedves lány a sorozatban és a sorozaton kívül is. Mindig mosolyog és nagyon szerethető, lelkes tini, aki nem fél kimutatni az érzéseit és őszinte. I Love Tini :)))


Ludmila -t sokan nem szeretik, mert ő játssza a sorozatban a fő gonoszt, de a sorozatban is, nagyon nagy szíve van, csak fél kimutani az érzéseit, másképp nyílvánul meg. A lényeg hogy a sorozatban, és azon kívül is egy igazi nagy személyiség, tökéletesen játssza a szerepét, csodálatos hangja van, és sokszor megnevettet. Nagyon kedves és nyitott a valóságban, sokat törődik rajongóival. :) Imádooooom.

2014. szept. 29. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Tomas a Studio 21 legbénább éds a legrondább tagja
2014. szept. 29. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!