Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért néznek az emberek...

Miért néznek az emberek horrorfilmeket?

Figyelt kérdés

Nem akarok provokálni senkit ezzel a kérdéssel, de egyszerűen nem értem miért szeretik olyan sokan. Sok műfaj van, amit nem kedvelek, de értem miért kedvelik az emberek(musical, gagyibb akciófilmek).


Mi a jó benne? Főleg horror rajongóktól kérdezem. Társasággal, kaja és sör mellett én is néztem már párat, elhülyéskedtük meg nevettünk a lányokon ahogy szörnyülködnek, de sokan egyedül a sötét szobában jó hangosan szeretnek horrort nézni. Főleg horror-rajongók véleményére lennék kíváncsi.



2014. szept. 30. 04:34
 1/5 HalkHogen ***** válasza:

Izgalom. Adrenalin.

Mások meg bungee jumping-olnak ugyanezen célból...

2014. szept. 30. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
32%
Mert vágynak megtapasztalni a félelmet és borzongást úgy, hogy mindeközben semmi bajuk nem lehet.
2014. szept. 30. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Második: igazából ez az amit nem értek, hogy miért akar valaki félelmet meg borzongást érezni.

2014. szept. 30. 14:58
 4/5 anonim ***** válasza:
Néha eszembejut, hogy megnézzek egy filmet. A hangulatomtól is függ, hogy mit nézek. Én azert szeretem a horrort, mert figyelni kell, es benned van az, hogy bármikor előugorhat valami.
2014. szept. 30. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mert igénytelenek.
2014. szept. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!