Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melisandre meg tudná csinálni...

Melisandre meg tudná csinálni azt a varázslatot a kardokkal amit annó Thoros tett Dondarrion kardjával? Beric ugye megvágta a karját Thoros mondott valami imát és fellángolt a kard. Mások ellen hasznos lenne nem?

Figyelt kérdés
Trónok harca

2014. okt. 21. 13:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Valószínűleg meg, de ő nem az a harcos típus, így nem is nagyon használná. A White Walkerek ellen az egyetlen ismert védekezési mód a sárkányüveg, a Wraith szolgák ellen jó a tűz. Sam kardját is összeroppantotta az egyik, ha egy kicsit megég mellette a kezük szerintem hamar be is gyógyul. Az égő kard igazából csak megfélemlítő erővel bír, igazából még "jót" is tesz a forró kard, azzal, akit megnyesnek, hisz azonnal fertőtleníti és kiégeti a sebet.
2014. okt. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nem Melisandre használná. :DDDD

Hanem akik a Fal-nál vannak katonák. Az ő kardjaik lángolnának érted...

Ezeket a sima zombikat könnyű lenne úgy kaszabolni, mivel nagyon könnyen meggyulladnak és hamar elégnek.

2014. okt. 21. 17:34
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát egy hosszú ideig lángoló kard nem ártana nekik, mivel a Másokat tűzzel és sárkányüveggel lehet elpusztítani. Nameg sárkányacéllal, de arról még nem derült ki pontosan,hogy mi.
2014. okt. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem értem hogy miért nem. :D Tűzzel el lehet pusztítani őket, tehát ha lángolnának a kardok és úgy vágnák meg őket hamar begyulladna az egész halott szerintem. A sárkányacél meg csak a valyria-i acél lehet. Mivel onnan származnak a sárkányok.
2014. okt. 22. 14:32
 5/6 anonim ***** válasza:
Arra írtam,hogy "nem ártana nekik", hogy az Őrség tagjainak... Tehát ha nem esett le, akkor átfogalmazva "hasznos lenne az Őrség tagjainak".
2014. okt. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Valóban félreértelmeztem. :D
2014. okt. 22. 22:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!