Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Vélemény a "Megöltem anyámat"...

Vélemény a "Megöltem anyámat" c. filmről? Mennyire tartotok mindennapinak egy ilyen szülő-gyermek kapcsolatot?

Figyelt kérdés
2014. okt. 23. 01:27
 1/2 anonim ***** válasza:
56%

a xavier dolan filmre gondolsz?

nekem tetszett, többször is megnéztem már. láttam franciául angol felirattal, és magyar szinkronnal is, de utóbbi elég gagyi, eredeti nyelven profibb a film.

szerintem nem olyan kirívó ez a kapcsolat. a tinik eléggé lázadoznak minden ellen, mint ahogyan a főszereplő is, ebben a korban sokan utálják a szüleiket, idegesítőnek találják a szokásaikat, pedig amúgy a szülők nyilván szeretik a tini gyereküket, meg féltésből viselkednek hülyén. a tinik minden problémát felnagyítanak, ezt teszi a főhős is, főleg, ha tényleg vannak nagyobb problémák is.

te mit gondolsz a filmről?

2014. okt. 23. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nekem egy kicsit erősebb volt az ellentét, mint eddig bármelyik ismert családnál. Lehet, ez csak az én szerencsém, hogy nem ismerek olyan családot, akiknél ilyen a kapcsolat, de sokszor éreztem a filmben, hogy a szeretet is elhagy és a fiú őszinte gyűlöletet érez az anyja iránt. Szégyelli, mert ugye letagadja az iskolában. Ez kicsit nekem sokkoló is volt. Viszont ennek ellenére nagyon tetszett a vége, amikor viszont már láthattuk a normális státuszokat, hogy az anya "vigasztalja" a fiát és nem is kell több befejezés, mert már tudhatjuk, hogy tényleg mennyire szeretik is egymást, és még ha veszekedni is fognak, akkor is ott lesz a szeretet. Ami még nekem erős volt, az amikor kiderült, hogy a fia már több hónapja együtt van egy másik sráccal, és az anyja a másik srác anyjától tudta ezt meg. Ott is ahogy lereagálta, szinte letámadta ezzel a hírrel, bár érthető mert eltitkolta előle, de nem hiszem hogy anyai szempontból a legjobb lereagálás volt. Alapjában véve nagyon tetszett a film, mint egy őszinte kapcsolati dráma.
2014. okt. 23. 12:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!