Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hogyan kezdjek neki?

Hogyan kezdjek neki?

Figyelt kérdés

A szitu egyszerű vagy is annyira mégsem,szóval a helyzet a következő hogy egy jó ideje fantáziálok egy saját film készitéséről föképp akció film lenne egy csöpp romantikával,legnagyobb esetre a történet meg van amiröl szólna a film igazából a szereplök is megvannak abban az értelemben hogy ki mit játszana el.


Viszont nincs ember akivel leforgathatnám sem kamerám sem studiom,és még ehhez a részéhez nincs érzékem.


A történet szerintem elég jó lenne mondjuk egy két helyen kell még csiszolni,de ha eddig eljutottam nehogy már befejezni ne tudjam,tul sok ilyen filmet láttam már és azokbol alkottam egy történetet.


Mit tehetnék ilyen helyzetben,ha a fantáziám meg van a filmhez,de a többi adottság hiányzik.



2014. okt. 24. 13:00
 1/1 anonim válasza:
ha még érdekel irj
2015. júl. 14. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!