Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Írnátok olyan filmeket, ahol...

Cs.Szabina. kérdése:

Írnátok olyan filmeket, ahol tanár-diák szerelem alakul ki? Vagy olyat, ahol a mostohaapa aki nem annyira öreg és a mostohalánya jönnének össze?

Figyelt kérdés

2014. nov. 5. 13:26
 1/4 anonim válasza:
Vámpírakadémia,a beavatott :)
2014. nov. 7. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

A kérdésed első rész talán még a normális kategoriába sorolható, mivel szinte minden fiatal leánnyal megesik, hogy felnéz, csodálja a tanítóját és ezt naivan keveri a szerelemmel, amit hamar ki is nő. De a második kérdésed..hát ne haragudj de erősen aberált.

Én sem vagyok tökéletes, de elnézést..te nem vagy egészséges gondolkodású, ha az a mondhatni vérfertőzéssel egyenrangú dolog szexuális izgalomba hoz. Ez elég beteg dolog.

Nekem nevelőapám van 4 éves korom óta, úgy tekintek rá mintha az édesapám volna és eszembe nem jutna az ilyen undorító, lélekromboló aberáltság, még belegondolni is ..te jó isten..

Remélem ezt te sem gondoltad komolyan.

2014. nov. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
a második témakörhöz : lolita
2016. dec. 10. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ahh épp aktuális, 1 vagyok. Mostani kedvenc filmem, a Stoker, magyarul Vonzások. Nagyon ajánlom :)
2018. ápr. 3. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!