Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Milyen az a Mimozink Lurdy...

PizzaAlice kérdése:

Milyen az a Mimozink Lurdy ház 1-es terem, mert ott 4K-ban vetítik az Interstellar-t. Érdemes szerintetek? Budapesten van máshol 4k-ban?

Figyelt kérdés

2014. nov. 8. 15:28
 1/3 anonim ***** válasza:
ez engem is érdekelne, de főképp az hogy adják-e egyáltalán 4k-ban? Mert pl a hobbitot hiába 4k-ban forgatták Mo-n egyetlen helyen sem vetítették így, annak ellenére, hogy több 4K-s vetítő is van kishazánkban.
2014. nov. 9. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
4K-ban nem tudom milyen lehet, de én ma este néztem meg a tatabányai Mimozink-ban a filmet, és azóta sem térek magamhoz. Leírhatatlanul jó lett, hosszú évek óta a legjobb sci-fi.
2014. nov. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Bizony bizony, én már 2-szer láttam, és én is így vagyok vele. Nem is nagyon tudok beszélni róla csak azt mondom mindenkinek, hogy ezt látni kell, mert ilyet még nem láttál.
2014. nov. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!