Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Csillagok Között filmnek a...

Csillagok Között filmnek a végét valaki megmagyarázná?

Figyelt kérdés

SPOILER


A film teljes egészében tetszett és értettem is, viszont az utolsó 10 perc nem tiszta. Ugye lebontják a "kockát" az emberek a jövőből, a srác visszakerül valahova a jupiter mellé jópár évvel később. A kórházban mikor felébred közlik vele hogy a lánya 2 hét múlva érkezik, továbbá hogy 2 évig volt fekvőbe (hibernálva?).

Azaz a srác miután visszatért kómában volt 2 hét híján 2 évig. A végén is stimmel hogy elmegy megkeresni a nőt a 3. idegen bolygón.


Viszont mi ez a jupiter melletti Cooper állomás és pontosan akkor mi lett a pusztuló földdel? Honnan jön a lánya, onnan? Valahogy ez a kép nem áll össze.



2014. nov. 12. 00:07
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
81%
A Jupiter mellett van a féreglyuk, ahova elindulnak. 2 évig tart az út, míg elérik. Belemennek. Évtizedek telnek el a Földön. Közben matthew mcconaughey bekerül a negyedik dimenzióba, megtudja az igazságot és kidobja magából a fekete lyuk, ami a Jupiternél van. Az azóta eltelt évek alatt egy űrállomást építettek a fekete lyukhoz közel, az emberiség elhagyta a Földet és azóta az űrállomáson élnek és várták, hogy valaki visszatérjen a fekete lyukból.
2014. nov. 12. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Hát szerintem ez nem teljesen így van. Hisz még mondják is hogy Murph 2 hét múlva érkezik a bázisra és hogy neki is 2 évig tartott az út. De honnan? A földről ami pusztulás szélén volt?
2014. nov. 12. 17:36
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Ez nincs megmagyarázva a filmben és emlékeim szerint nincs is rá semmilyen utalás. Véleményem szerint nem a Földről jön, hanem esetleg egy másik bázisról.
2014. nov. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Én valami olyan mondatra emlékszem hogy az orvos mondja Coopernek hogy,"egy olyan idős hölgynek mint neki (Murphnek) egyik bázisról a másikra is megterhelő utazni".Valahogy így volt,vagy lehet hogy teljesen másról,de a lényegre emlékszem,vagyis arra hogy egy másik bázisról jön ide.
2014. nov. 13. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Szerintem csak annyi az egész, hogy a Szaturnuszig eljutni is időbe kerül. Az állomások szállítják a vándorló emberiséget a féreglyuk felé és Cooper pont az egyik mellett került elő, a lánya meg egy másikon olt. A kérdés inkább az, hogy miért volt ilyen öreg? Talán időbe telt, mire elegendő számú állomást tudtak építeni, hogy mindenki beférjen, vagy nem tudom.
2014. nov. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
meg van magyarázva, azért jön két hét múlva, mert egy másik űrhajón van, és ennyi idő, amíg onnan ideér.
2014. nov. 19. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

A Szaturnusznál volt a fekete lyuk :)


Amúgy én ott akadtam el, hogy a jeges bolygón honnan lett még 1 űrhajójuk? A Matt Damon-nak volt egy? Ha volt és működött, akkor miért nem ment el vele?

Ill. amikor a visszaúton szétváltak, akkor ugye a főszereplő ment az egyik hajóval, a dokinő a másikkal és akkor a kis robotot csak úgy kilőtték a lyukba? :))))

2014. nov. 23. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
82%
nem a fekete lyuk van a szaturnusznál, hanem a féregjárat
2014. nov. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Űrhajó 1db volt de Ranger-ből volt több is a robotot is egy rangerben küldték a fekete lyukba. Murph meg azért lett olyan öreg mert miközben a fekete lyuk peremén gyorsultak az idő náluk le lassúlt :D
2014. dec. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
én pedig azt nem értem a murph mit talált így fel? A földet megmenteni nem tudta, akkor az apja mit mondott el neki? H ő a "szellem"? Cooper lányának köszönnek mindent, de mit? Azt h kitalálta h menjenek el a földről?
2015. jan. 16. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!